Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yatak Odasında Gelin İle Damat Görmek

Rüyada yatak odasında gelin ile damat görülmesi ne demektir?

Eşimle evimize gidiyoruz yalnız apartman bizim oturduğumuz yer değil rüyada. Eve giriyoruz, evde de temizlikçi var fakat bir girdim, evde bir sürü kadın var, tanıyıp tanımadığım, bende temizlikçiye kızıyorum “sen gün mü yapıyorsun, benim evimde” diye, bağırıp çağırıyorum. O sıra yatak odasına gidiyorum, tanımadığım gelin ile damat benim yatak odamdan çıkıyor, o sıra olayı anlamaya çalışırken aklıma altınlarım geliyor, gardrobumun çekmecesini bakıp kontrol edecektim birde baktım yatak odası takımım, yatağım tamamen değişmiş. O sıra bağırıyorum eşime “polisi ara, polis gelene kadar gelin ile damat çıkmayacak bu evden” diye. Yalnız eşimi evde göremiyorum. Birde evin içindeki kalabalıkta şuan bizden uzakta olmalarına rağmen erkek kardeşlerimi, eniştemi, kuzenimi falanda görüyorum. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim, teşekkür ederim

Kimden: kelebek
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:25
Medeni Durumunuz: evli ( yeni evliyim)
Şu anki ruh haliniz: korku
Rüyanızın anahtar kelimeleri: evimin yatak odası değişmesi, gelin damat, temizlikçi

Rüyada yatak odasında gelin ile damat görmek tabiri

Rüyanızda gerçektekinden farklı bir eve, kendi eviniz olarak girmeniz, yaşamın karmaşası karşısında manevi dünyanızda kimi sıkıntılar yaşadığınızı, yönünü bulmakta zorluk çektiğinizi işaret ederken, rüyadaki hizmetçi başkalarının yardımına çok fazla gereksinim duyduğunuzu göstermekte, kararlarınızı daha çok kendinizin alması gerektiğini işaret etmektedir. Rüyadaki gelişen olaylar, kararlarınızı başkasının vermesine izin verdiğinizde karşılaşabileceğiniz karmaşa, karışıklık, sorunlara örnek olarak şekillenmiş senaryolardır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yatak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yatak Odasında Gelin İle Damat Görmek” için bir yanıt

Rüyamda damadımı gördüm. Etrafında bir sürü erkek arkadaşı vardı ve sigara içiyorlardı. Torunumun da bebeklik haliydi kucağına vermişim, işten arkadaşlarına göstermek için istemiş. Arkadaşlarıyla oturdukları yere girdim dedim “siz napıyosunuz çocuk var burada sigara dumanında bu çocuk oturtulur mu” yanında da tanımadığım bir kadın var benim dediklerimi hiç dinlemiyor sadece bu kadının dediklerini dinliyor. Rüyamı yorumlar mısınız? 62, Kadın, Evli, Ev hanımı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir