Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Yatak Odasında Yangın Görmek

Rüyada yatak odasında yangın görmek neye işarettir?

Rüyamda sevdiğim kisi ile bir evin odasindayim, arkadasida var. onlarin gidisini gormedim ama gitmisler. Sonrasinda annemin evi supurmemi istemesiyle elektrik supurgesini aliyorum istemeyerek, oflayarak puflayarak ise basliyorum ancak supurgeyi fise takmamama ragmen supurge calisiyor ve ben fisi cekmek icin telas yapiyorum.

Sonra bosta olan ara kablonun fisini cekince makina duruyor. Supurgenin kafasindan dumanlar cikiyor. Kafasinda bulunan sticker bandi actigimda birden bandin icindeki yer supurgenin ici yerine, evimizin zeminindeki yer alti oluyor. bandi actigimda zeminde kucuk kutu kadar bir yerin yandigini ve birden tam karsisinda olan annemlerin yatak odasinin kitli kapinin arkasinda yandigini alev aldigini goruyorum. Babama sesleniyorum haykirarak yardim etmesi icin ama bir yandanda o gitmisti gelemez diyorum . sevdigim kisiyle babami ayni dusunuyorum. ( Sevdigim kisi ailemin istemeyecegi birisi). Tesekkurler.

Kimden: esin
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:27
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: korkulu ve Üzgün ama yinede umutlu
Anahtar kelimeler: yangın, alev, ev

Rüyada yatak odasında yangın görmek neye yorulur?

Gördüğün rüya, reel hayatında bir dönüşüm geçirmen, kimi eski alışkanlıklarını ve düşünme yöntemlerini ya da davranışlarını değiştirmen gerektiğini simgelemektedir.

Rüyada elektrik süpürgesi görmek, gerçek hayatta karşınızda duran ve büyük olarak düşündüğünüz bir işi aslında kolayca halletmenin mümkün olduğunu bunun için sağlıklı düşünmenin gerekli olduğunu temsil eder. Rüyada elektrik süpürgesi kullanmak, elektrik süpürgesiyle süpürmek maddi sıkıntı yaşamadan rahat, huzurlu bir hayat sürmeye işaret eder.

Rüyada yatak odasını görmek özel yaşamınızı gizli tutmak istediğinizi ifade eder. Alternatif olarak özel yaşamın doğası olarak samimi ilişkilerin göstergesidir.

Rüyada evinin yandığını görmek, yaşamınızda bir dönüşüm geçirmeniz, kimi eski alışkanlıklarınızı ve düşünme yöntemlerini ya da davranışlarınızı değiştirmeniz gerektiğini gösterir.

“Rüyada Yatak Odasında Yangın Görmek” için 2 yanıt

Merhaba, benim rüyamda evimiz yanıyordu, apartmandı, sonra söndürdüler yangını. evin içine girdiğimizde aynıydı hiç bir şey yanmamıştı, apartmandan aşağı baktığımda alt katlar yanıyordu, hala kırmızı alevler vardı.

Eşimden 4 yıl önce boşandım, eşim 1,5 yıl önce başkasıyla evlendi. Ben rüyamda eski eşimin şimdiki evinin önünden geçiyorum, evlendiği kız pencereden yataklarını sarkıtmış fakat yatak tümüyle yanmış, içinin pamukları dışına çıkmış simsiyah. Pencereden evin içine baktım oda simsiyah sanki her yer is olmuş. Çok etkilendim yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir