Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yatakhane Görmek

Rüyada yatakhane görmek neye işaret eder?

Öncelikle merhaba, ben rüyamda en yakın arkadaşımla yurt desen yurt değil okul desen okul değil öyle karışık bir yerdeydim. Koridorda yürürken birden bulunduğumuz ortamın içine çığ düştü. Binanın içinin karla olmasıyla yer yarıldı, ben tam düşecekken arkadaşım beni kurtardı ve sonra yatakhaneye gittik.

Burada da uzun zamandır görmediğim başka bir arkadaşım vardı onu da alıp biraz eşya ile kaçtık. Bunun anlamı nedir acaba? şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada yatakhane görmek neye yorumlanır?

Rüyada çığ düşmesi görmek sakin ve ferahlık duygusu yaşadığınızı ve yenilenme, manevi temizlik işaret eder.

Rüyada yatakhane görmek çevrenizdeki kimi kişilerin  sizin başarılarınızı kıskandığına işaret eder. Rüyada yatakhanede kalmak veya yatakhanede kaldığını görmek rüyayı gören kişinin  gelecekte huzurlu ve refah içinde yaşam bir yaşam sürmek için bazı fedakarlıklar yapması gerektiğini gösterir. Yatakhanede kalan birini görmek kişinin aile hayatındaki huzur ve aile bireylerinin sıhhatinin değerini bilmesi ve ona uygun davranması gerektiğine delalet eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yatak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yatakhane Görmek” için 2 yanıt

Kalbimdeki kişi ile aynı odada farklı yataklarda uyuyoruz. Yatakların başı birbirine dayalı, ancak farklı yönlerde. 36, Kadın, Evli, Çalışıyor.

Parole selam,
Rüyanız reel hayatınızda aradığınız huzur ve mutluluğa kavuşma konusunda bazı engeller, sorunlar olduğunu işaret etmektedir. Bakınız yatak rüya yorumu sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir