Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Yatakta Birinin Sarıldığını Görmek

Rüyada yatakta birinin sarıldığını görmek ne anlama gelir?

1 hafta kadar önce rüyamda yatakta olduğumu gözlerimin kapalı olduğunu ama uyanık olduğumu gördüm, yüz üstü yatıyordum ve birden arkadan biri gelip bana sımsıkı sarıldı, kıpırdayamadım ve sonra uyandım, bu bir kaç kez oldu.

Başka bir gün rüyamda yine aynısı oldu ama bu sefer sırtüstü yatıyordum ama yüzümün bir kısmını örtü kapatıyordu, yine bana biri sımsıkı sarıldı, kuvvetliydi, bayağı beni öpmeye başladı, gözlerimi, burnumu alnımı, yanaklarımı öptü sürekli, sonra sağ yanağımı ısırdı ve bunu çok gerçekçiymiş gibi hissettim, sonra rüyamda kalkıp bunu anneme anlatmak istediğimi gördüm ama bir türlü anlatamıyorum, konuşamıyorum, korkuyordum, sonra uyandım.

En son bugün (10 haziran 2013) akşam 01 gibi korkarak yattım ve yine rüyamda yüzüstü yatarken birinin bana sarıldığını hissettim, bu sefer debelendim, onu üstümden attım, yüzünü görmek için arkamı döndüğümde çok değişik insanı anımsatan ama insan olmayan bir yüz gördüm, teni siyahtı, gözleri yuvarlak ve siyahtı, burnu yoktu, yanaklarının üstünde beyaz çizgiler vardı, tam hatırlamıyorum ama o beyaz çizgiler yüzünün bir kaç yerinde daha vardı, sanırım ağzı bağırır şekilde açılmıştı, elips gibi baya açıldı hatta ve bağırdı, çok yüksek sesle bağırdı, bende korktum ve bağırdım.

Sonra korkudan gözlerimi tekrar kapattım, bileklerimden tutup beni yatağa yapıştırdı, üstüme baskı uyguladı, sonra uyandığımı gördüm, ağlıyordum, annemin yanına mutfağa gittim, anneme anlatmaya çalışıyorum ama sesim çıkmıyor, kendimi zorluyorum ama konuşamıyorum, ağlıyorum, sonra gözlerimi açtım ve uyandım. Hala etkisindeyim. Sizce rüyamın ya da rüyalarımın anlamı ne olabilir? 16 yaşında kızım.

Rüyada yatakta birinin sarıldığını görmek neye yorulur?

Merhaba, rüyalarınız kabus ya da karabasan rüyalarından daha farklı özellikler içeriyor. Sizi yanlış yönlendirmemek için bir yorumda bulunmuyor, profesyonel destek almanızı öneriyor, bir psikolog ile görüşmenizi tavsiye ediyorum.

Bu uzman psikolog büyük ihtimalle gizli korkularınızı açığa çıkaracak, tüm sorunlarınızdan kurtulmanızı sağlayacaktır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yatak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yatakta Birinin Sarıldığını Görmek” için 2 yanıt

Merhaba,

Ben bugün rüyamda çok karışık şeyler gördüm. Benim bir tane kuzenim(erkek) var, onunla yatakda uzandığımı ona sarıldığımı ve aslında birbirimizi sevdiğimizi gördüm, ama yinede kuzen gibi davranıyorduk birbirimize. Sonra o yataktan iki de bir kalkıp ellerimi sabunla yıkamaya gidiyordum. Yatağa geri dönünce yukarda asılan televisiondan film seçip bakıyordum ama filimleri hiç hatırlamıyorum, aklımda tek yanımda uzanan kuzenim vardı.

Bunu cevaplarsanız çok memnun olurum. Şimdiden çook teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir