Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Yatakta Sarı Gül Görmek

Rüyada yatakta sarı gül görmek ne demektir?

Merhabalar; bu rüyayı gece gördüm. Rüyamda kendi yatağımı gördüm. Yataktaki sırt yastığım beyazdı, yorganım yoktu ve yatağım temiz ve topluydu. Yatağımın üstünde tek bir tane sarı gül konmuştu, ama kimin koyduğunu ve niçin konulduğunu bilmiyorum. Ayrıca kahve falı baktırıyordum ve falda boğaz köprüsü gördüm. Yorumlarsanız sevinirim. İyi seneler.

Rüyada yatakta sarı gül görmek neye yorumlanır?

Rüyanız maalesef küçük bir rahatsızlık işaret vermektedir. Bir rahatsızlık geçiriyorsunuz veya geçireceksiniz anlamındadır. Yatak istirahati ile bu hastalığı atlatacaksınız ve yeniden hayata kaldığınız yerden, yeni umutlarla devam edeceksiniz anlamı taşıyabilir.

Rüyada sarı gül gül görmenin aldatmaya veya kıskançlığa, ya da dostluk anlamına işaret olduğu rivayet edilir. Doğu kültürlerinde ise sarı gülün bir ayrılığa işaret olduğu söylenmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yatak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yatakta Sarı Gül Görmek” için 2 yanıt

Rüyada bir demet sarı gül görmek
Rüyamda erkek arkadaşım bir demet sarı gül veriyordu, yeni toplanmış bir şekilde. bir sürüde gül görüyorum, çiçekçi gibi bir yerdeydik. Rüyamda erkek arkadaşıma “ama sarı güller ayrılık anlamı taşır” diyorum, bir cevap alamıyorum. bunun manası ne olabilir.

Rüyanız erkek arkadaşınızın size verdiği bir sözü yerine getirmediğini ya da getirmeyeceğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir