Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Yatakta Yattığını Görmek

Rüyada yatakta yatmak neye delalet eder?

Rüyamda yatakta yatıyorum, güya rüyamda bir gece yarısı annem gelmiş rüyasını anlatıyor. Rüyasında bizi görmüş kız kardeşimle biz elma yemişiz ama yeşil elmaymış ve elma yerken de görüyorum. Sonra pazardan alış veriş yapmışız ne aldığımızı hatırlamıyorum ama beyaz renkte bir şeylerdi. Değerli yorumlarınızı beklerim teşekkür ederim. 35, Kadın, Bekar, Çalışmıyor

Rüyada yatakta yatmak yorumu

Sevil merhaba. Rüyada yatak görmek rüyayı gören kişinin sahip olduğu dinlenme ihtiyacı, aşk veya yola çıkmak duyguları olduğu anlamına gelir. Yatağın niteliği yorum açısından çok önemlidir. Rüyada yattığını görmek nasıl yattığınız ile birlikte yorumlanır. Eşiyle ya da sevgilisiyle birlikte yatmak reel hayatta huzur ve mutluluğu bulduğunuzu, tek başına yatmak yeni proje arefesinde olduğunuzu simgeler.

Rüyada elma yediğini görmek genellikle hayırlara yorulur, rüya sahibinin şanslı bir dönemde olduğunu temsil ederken aynı zamanda sıhhat ve afiyette olduğunu işaret eder. Çünkü elma şans ve sağlık sembolüdür. Rüyada yeşil elma görülmesi sağlık sıhhat habercisidir. Sağlık sorunu yaşıyorsanız iyileşmeye, zaten sağlıklı iseniz bunun devamına delalet eder.

Rüyanızda alışveriş yaptığını görmeniz hakkınızda kazançlı ve sıkıntısız bir hayat geçireceğinize işaret olup aldığınız şeylerin beyaz renkte olması aydınlık gelişmelerin sizi beklediğine delalet eder.

“Rüyada Yatakta Yattığını Görmek” için 2 yanıt

Ölmüş dedenin yatakta yattığını görmek
Ben 14 yaşındayım ve bu gece rüyamda rahmetli dedemi ve annanemi gördüm. Dedem 5 sene önce ölmüştü, annanem hala yaşıyor. Rüyamda dedemi gördüm ve dedem ölü bir şekilde dışarıda bir yatak gibi bir yerde yatıyordu. Sonra bir şey oldu annanem dedemin karnıma sertçe vurmaya başladı, sanki canlıymış ve öldürmek istiyormus gibi ve dedemin birden gözleri açıldı ama gözleri yeşildi. Sonra işte uyandım. Bu rüya ne anlama geliyor?

Ömer merhaba, gördüğün rüya şu anda uyanık hayatında karşında çözmen gereken bir sorun olduğunu ve bunu çözmek için güvendiğin birilerinin desteğine ihtiyaç duyduğunu göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir