Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Yataktan Kalkamadığını Görmek

Rüyada yataktan kalkamadığını görmek neye işarettir?

Rüyamda kendi odamda, şu anki yatağımda yatıyordum, yeni uyanmıştım fakat hiç bir yerimi hareket ettiremiyordum neredeyse, çok zordu, kıpırdanıyordum. Özellikle bacaklarım kaskatı kesilmişlerdi. Annem geldi ve benim uyanmış olduğumu görüp “hele şükür uyandın, 25 gündür aralıksız uyudun” dedi, çok hafif kızar gibiydi “amma da uyudun” der gibi.

O an bir şeyler anımsar gibi oldum rüyada ben de neden hareket edemediğimi anlayamıyordum “bundan mıymış” dedim ama hala neler olduğunu anlayamıyordum, 25 gün nasıl uyumuştum neler olmuştu. Anneme “25 gün aralıksız mı uyudum? yoksa arada uyandım mı?” diye sordum ama yanıt alamadım. Bu ne demektir?

Takma isim : engüfabude
Yaşınız : 20
Cinsiyetiniz : kadın
Medeni durum : bekar
Mesleğiniz : öğrenci
Ruh haliniz : iyi ve çok umutluyum kendimle ama çevremde çok sorun yaşıyorum, sosyal ilişkilerimde. Onlarsız çok mutluyum ama kendimle, sorun bende mi onlarda mı bilmiyorum.

Rüyada yataktan kalkamadığını görmek nasıl yorumlanır?

Sevgili engüfabude,

Gördüğün rüya gerçek hayatında özellikle yaşamının manevi yönünde büyük bir yorgunluk yaşadığını, yalnız kalmak ve kimi şeylerden bir süre uzak durmaya ihtiyacın olduğunu simgelemektedir. Gerçek yaşamında bunu yapamadığın için bu duyguların rüyada uzun süre uyumak, yatağından kalkamamak olarak yansımış durumdadır.

Dikkat edersen gördüğün rüya kimi önemli bilgilerde vermektedir. Uzun süre yalnız kalmayı tercih edersen o da sakıncalıdır demektedir ( uykuda bacaklarının kaskatı kesilmesi). Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yatak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yataktan Kalkamadığını Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda yatağımda yatıyorum, gözümü açtığımda sol tarafımda namaz kılan bir kadın, sag tarafımda içine seytan kacmış bir kadın benimle konusuyor, ben yatağımda onunla mücadele ediyorum, sonra yataktan kalkip odaya gectigimde evin icinde hic tanimadigim bir kalabalik var sonra uyaniyorum zaten ardindan elimde altin tasli bir alyans ve 2 tane kalin altin bilezik gordum. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci

Gördüğünüz rüya aslında içinizdeki iyi ve kötü yönlerinizin çatışmasını temsil etmektedir. Namaz kılan kadın iyi tarafı, içine şeytan kaçmış kadın ise kötü tarafı anlatmaktadır. Sonuçta sanki yaşamınızın maddi tarafı galip geliyor gibi. Bu rüya içinde bulunduğunuz durumu gözden geçirmenizi işaret edebilir.

Rüyamda yeni uyanmıştım. Karnım ağrımaya başlamıştı. Pijamama bakınca regl olduğumu anladım. Sonra cebime bir ped koydum. Sonra tekrar yatakta olduğumu gördüm. Yatağın hemen sol tarafında bitişiğinde ve yatak başlığının arkasında 2 tane perdenolduğunu gördüm. Sol taraftaki ğerdeye bakıyordum. Sonra perdenin arkasında hamam böceği gördüm ve annemi çağırdım. Aynı zamanda perdenin üstünde şekli değişik bir sivrisinek vardı. Annem hamam böceğini öldürmeye çalışırken ben de üzerime düşmesin diye yataktan kalkmaya çalışıyordum ama her yerim ağrıyordu ve uyuşuktu. kalkamıyordum. Sağıma baktığımda küçük erkek kardeşim yanımda ızanıyordu. Ona böcek üzerine düşer kalk dedim. Ama o kalkmadı. Ben birkaç derfa daha kalkmayı denedim. Âma yine kalkamadım. Sonra annem perdeye vurdu ve hamam böceği kolumun yanına düştü ve koluma değdiğini hissettim. Bunun anlamı nedir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir