Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Yatılı Misafirlik Görmek

Rüyada yatılı misafirlik görmek neye delalet eder?

Sabah namazına kalkıyordum ki bir rüyadan uyandım. Rüyamda komşumuzda yatılı misafir kalmışım ne sebepten kaldım bilmiyorum sabah kalktığımda üstümde iç çamaşırı yok yarı çıplak iç çamaşırımı ararken ev sahibi buluyor fakat kanlı bir biçimde. Derken yatağa bakıyoruz hep kan arkamdan habersizce kanlar akmış ev sahibi diyor ki “bunları çöpe atıyorum” bende mahcup bir şekilde “kusura bakmayın ilk kez oluyor, iç çamaşırını çarşafı at, koltuğu ne yapacağız” diyorum.

Yerde de başka kıyafetler tişörtler falan var ben onların içinden arıyordum iç çamaşırımı akşam ben koymuşum o kıyafetler benimdi ama sabah baktığım da başkasının kıyafetleri ne olduğunu anlamadım ev sahibi de bunları atıyorum ayıp diyor ele güne karşı ama konunun ne olduğu belli değil karmaşık bir rüya, korktum namazdan sonra size yazıyorum saat şuan 07:09 yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada yatılı misafirlik görmek neye yorulur?

Rüyada yatılı misafir olduğunu görmek rüyayı gören kişinin dünya veya ülke turu yapmak, yeni şehirler görmek gibi hayali olduğunu, bunun arzusunun her zaman aklında canlı kaldığına, yeni kişilerle tanışmak ve yeni kültürler keşfetmek, yeni lezzetler tatmak istediğine delalet eder. Bakınız rüyada misafir görmek sayfası.

Sabah kalktığında çıplak olduğunu görmen aslında gerçek hayatta örtbas etmek ya da unutmak istediğin bir şey olduğunu işaret etmektedir. Bu konuda detaylı açıklama rüyada çıplak görmek
sayfasında yer almaktadır.

Rüyada kan görmek gizli bir takım şeylerin ortaya çıkacağına işaret eder. Rüyada mahrem yerinin örtülü olması şartıyla çıplak olduğunu gören kimse iddiasında temize çıkar. Hapiste ise kurtulur, bütün günahlarından tövbe eder.

“Rüyada Yatılı Misafirlik Görmek” için bir yanıt

ruyamda misafirliğe gidiyorum, dönerken asansör hızla aşağıya ve yukarıya çıkıp duruyor, durduramıyorum 5 katlı bına fakat 14 kata cıktını gosterıyor o kadar hızlı ınıp cıkıyor kı basım donuyor ve mısafırlıkte oldugum adamı arıyorum, asansörde kaldığımı soyluyorum benı kurtarmaya gelıyor ama 5 kata bastıgında 14 katta duruyor asansor oradan ınıp assagıya yuruyorum cok ılgınc bır ruyaydı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir