Rüyada Yatır Görmek

Rüyada yatır görmek neye delalettir?

Rüyamda bizim şehirde olan bir yatırın bahçesindeydim. Onun önünde iki üç mezarlık var. Diğer mübarek insanların bulunduğu onların mezarların üzerindeki kuşlar için su doldurulan yere çeşmeden su doldurup o kaselere dolduruyordum. Kaselerde biraz doluydu önceden ben üstüne ekliyordum. Ben bu işleri yaparken mavi gözlü genç bir delikanlı bana bakıp gülümsüyordu. Teşekkürler.

Kimden: sema
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:22
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: düşünceli
Anahtar kelimeler: türbe,mavi göz,su

Rüyada yatır görmek nasıl yorumlanır?

Evliya rüyaları daima iyi sayılırlar. Rüyada yatır görmek her zaman hayırlara işarettir ve rüyadaki yatırlar  sıkıntıların sona ereceğini, dertlerin biteceğini müjdeler. Rüyada görülen yatırı biliyorsanız türbesini ziyaret etmek, dua etmek hep hayırlara vesile olur.

Rüyada mezarlık görmek genel olarak hayatınızdaki değişimi, bir alışkanlık veya bir davranışınıza son vereceğinize işaret eder. Mezarlıkta olmak, mezarlıkta olduğunu görmek üzüntüye, çözülmemiş karmaşık duygu ve korkulara veya ölüm korkusuna işaret edebilir.

Bir hayvana su vermek hayvanlar, bitkilerle birlikte Allah’ın bize emanetidir ve bu rüya Allah’ın emanetlerine sahip çıkmak, onları korumak ve kollamak vazifemizi ihmal etmemek gerektiğini ifade eder.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir