Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Yatır Görmek

Rüyada yatır görmek neye delalettir?

Rüyamda bizim şehirde olan bir yatırın bahçesindeydim. Onun önünde iki üç mezarlık var. Diğer mübarek insanların bulunduğu onların mezarların üzerindeki kuşlar için su doldurulan yere çeşmeden su doldurup o kaselere dolduruyordum. Kaselerde biraz doluydu önceden ben üstüne ekliyordum. Ben bu işleri yaparken mavi gözlü genç bir delikanlı bana bakıp gülümsüyordu. Teşekkürler.

Kimden: sema
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:22
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: düşünceli
Anahtar kelimeler: türbe,mavi göz,su

Rüyada yatır görmek nasıl yorumlanır?

Evliya rüyaları daima iyi sayılırlar. Rüyada yatır görmek her zaman hayırlara işarettir ve rüyadaki yatırlar  sıkıntıların sona ereceğini, dertlerin biteceğini müjdeler. Rüyada görülen yatırı biliyorsanız türbesini ziyaret etmek, dua etmek hep hayırlara vesile olur.

Rüyada mezarlık görmek genel olarak hayatınızdaki değişimi, bir alışkanlık veya bir davranışınıza son vereceğinize işaret eder. Mezarlıkta olmak, mezarlıkta olduğunu görmek üzüntüye, çözülmemiş karmaşık duygu ve korkulara veya ölüm korkusuna işaret edebilir.

Bir hayvana su vermek hayvanlar, bitkilerle birlikte Allah’ın bize emanetidir ve bu rüya Allah’ın emanetlerine sahip çıkmak, onları korumak ve kollamak vazifemizi ihmal etmemek gerektiğini ifade eder.

“Rüyada Yatır Görmek” için 4 yanıt

Rüyada yatağının altında yatır görmek
Rüyamda evime misafir geliyor kalmaya, akşam yatıyoruz, sonra bir şeyler oluyor ve rüyamda dualar okumaya başlıyorum, o kadar gerçekti ki kendi sesimi bile duydum, okumaya devam ederken yatağımın yanında bir yatır görüyorum, evimin içinde ve ben hala okuyorum, sonra biri beni sağ yanımdan dürtükleyerek “sen ne zaman okumaya başlayacaksın” dedi ve irkildim, parmağını vücudumda hissettim, sonra annem geliyor elinde kuranı kerim ile birlikte başıma örtü örterken uyandım ama ben hala etkisindeyim, bunun manası nedir? yorumlayabilir misiniz?

Serpil merhaba,
Evinize misafir gelmesi güçlü bir sosyal yanınız olduğunu, insanlarla güzel iletişim yeteneğiniz olduğunu işaret etmekte, rüyanızda dua etmeniz ise daha yüksek bir kaynaktan yardım aradığınızı, yardım ve desteğe ihtiyacınız olduğunu simgelemektedir. Rüyada görülen yatır sıkıntınızın sona ereceğini, dertlerin biteceğini haber vermektedir. Rüyanızdaki tüm unsurlar olumlu, üstelik elinizdeki Kuranı-ı Kerim ise aynı zamanda korunduğunu ifade etmektedir.

Yatırlı evde at görmek
İyi günler, bu rüyamı çok merak ediyorum cevaplarsanız çok sevinirim. Üzerinden çok zaman geçmiş olmasına rağmen hala aklımda.
Ben bahçesinde yatır bulunan evlerde kaldığımı gördüm, bahçede at vardı. Bulunduğum evin bir odasında karanlık bir yol önünden dumanlar çıkıyor. Ben o yola gitmek istiyorum, kirli beyaz renginde bir at beni göndermiyor. Boynu ile bana sarılıyor, bırakmıyor beni. Ne bir konuşma ne de bir başka bir şey sadece bundan ibaret. Diğer gördüğüm rüyalarda buna benzer. Benim öğrenmek istediğim neden sadece yatırlı evde at görüyorum. Hepsinde beni koruyorlar bunun anlamı nedir? Şimdiden çok teşekkür ederim.
Takma isim:Gözde
Yaşınız:24
Cinsiyetiniz:Bayan
Medeni durum:Bekar
Mesleğiniz:Muhasebe

Gözde selam, göndermiş olduğun rüyanın tüm unsurları olumlu anlam taşımaktadır. Ev emniyet, güven, emniyette olmak demektir. Yatır sıkıntıların biteceğini müjdeler, at ise murat demektir, murada ermeye yorumlanır.
Atın yaptıkları senin korunduğunu, kaza ve beladan uzak olduğunu göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir