Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Yatsı Namazı Görmek

Rüyada yatsı namazı kılmak neye delalettir?

Ben çok acayip bir rüya gördüm camide insanlarla birlikte namaz kılıyorum fakat önümde ufak bir çocuk ölü şekilde yatıyor namazını kılmaya devam ediyorum ve bende kendi kendime diyorum ki cenabet iken namaz kılıyorum etkilendim vede çok üzüldüm.

Rüyada yatsı namazı görmek yorumu

Rüyada yatsı namazı kılmak, yatsı namazı kıldığını görmek ailenizin ihtiyaçlarını karşılamakta kimi sorunlar yaşadığınızı, onların beklentilerine yanıt veremediğinize işaret eder. Sabırla çabalarınızı sürdürmeniz gerektiğini, bunun sonunda feraha ereceğinizi simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada namaz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyadaki ölü çocuk hakkında rüyada ölü görmek, namaz hakkında bilgi için rüyada namaz görmek sayfalarını inceleyin.

“Rüyada Yatsı Namazı Görmek” için bir yanıt

Rüyada sünnet namazı kılmak
Merhabalar, rüyam her zamankinden farklı idi, biraz rahatsızlık duyduğum için sizin gibi konunun uzmanına danışmak istedim. Rüyamda mahallemdeki camide sünnet namazı kılıyordum. Namazı bitirdiğimde birkaç koz yanıma oturup bana değmeye başladılar. O kızı itip kendimden uzaklaştırmaya kalkınca iyice yapıştı fakat ittirip kurtuldum. bulunduğumuz bölümde camidekinden ayrı imam mimberi vardı. Caminin normal mimberi değildi. camideki cemaatten ayrı olarak bulunduğumuz bölümdeki imam kanet getirdi ve cami cemati sünneti kılarken biz de farza durmaya başladık. Cuma namazı gibiydi. Fakat namaza dururken az evvelki yanıma yaklaşan kızlarla beraber, kız erkek karışık saf tuttuk. Ben onlardan ayrı erkeklerle yanyana gelmeye çalışıyorduk. Çok rahatsız olmuştum kendi kendime neden burada ayrı mümber var neden diğer cemaatle aynı anda farza durmuyoruz diyordum. Ve imam erkekti, ama Allahuekber diyip namaza başlamadan uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir