Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yavru Aslan Görmek

Rüyada yavru aslan ne demektir?

Rüyamda bir yavru aslan gördüm, babasının yanında dolanıyordu ama aslan bize hiç saldırmıyordu ve aslanlar bizden korkuyorlardı ve ben onları çok sevdim. Bu rüyanın manası nedir acaba?

Rüyada yavru aslan görmek neye yorulur?

Rüyada yavru aslan, aslan yavrusu görmek gerçek hayatınızda kendinize daha fazla güvenmeniz gerektiğini, kendinize güvenmek için yeterli gücünüz ve özellikleriniz olduğunu simgeler.

Bir kadın rüyada aslan yavrusu emzirdiğini görse, büyük bir adamın gelişmesinde, yetişmesinde büyük emeği olur. Eger aslan yavrusunu besleyen erkekse, bir yere amir olur.

“Rüyada Yavru Aslan Görmek” için 3 yanıt

Rüyada yavru aslanlar görmek
Merhabalar rüyamda arkadaşlarımla beraber kırda dolaşıyoruz baya kalabalığız sonra yavru aslanlar görüyorum ama biri rengarenk ve sürekli renk değiştirip parlıyor, bende hayretler içinde bakakalıyorum, sonrada aslanlar annelerinin yanına gidiyorlar ve rüya bitiyor, yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim

ruyamda aslan yavrusu gordum.Kapilar acikdi,sonra aslan yavrusunu gordum anneme kapilari kapatmasini soyleyip yanina geldim.Amma yavru aslan benim ayak seslerime hep iceri giremeye caliwdi ben kenara cekldikce o da cekildi.Sonra zorda olsa annemle kapiyi kapatdik,amma annem biraz sonram kapiyi yine acdi,aslan yavrusu iceri girdi,kowarak 1 2 oda dlawdi yine diwari cikdi.Bu olay bir kac kes tekrarlandi,Iceriye girib kosuyordu,kukruyrdu amma hic kimseye hic birsey yapmiyordu,ben kapiyi kapatdikca annem israrla aciyrdu,aslan son kes iceriye girdikde kac zamandi yanimiza gele bilmeyen talabe kardesimi gordum,biz konuwuyorduk o anda yavru aslan kendiliginden kosarak disari cikdi ve kayboldu.

Erkek çocuğa dönüşen yavru aslan görmek
Merhaba eşim için yazıyorum, anlattigı rüyadan cok etkilendik, rüyasında koyu renk olan bir yavru aslanı sevdiğini ve daha sonradan o aslanın bir erkek çocuğuna dönüştüğünü, onu sevmeye devam ettiğini anlattı. Ne anlama geliyor acaba çok merak ediyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir