Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yavru Dinozorlar Görmek

Rüyada yavru dinozorlar neye delalettir?

Rüyada yavru dinozorlar görmekMerhaba dün geceki gördüğüm bir rüyayı yazmak istiyorum, 5 yıllık yaşadığım şehirde geçen bir olay. Rüyada ayrıldığım eşimin evinde bir düğün alayı ve kalabalık var, bu kalabalığın arasında karışık olaylar oluyor, polisler geliyor, yaralanmalar ve o esnada gökyüzünden gelen bir helikopter bir anda düşüşe geçti ve düştüğü anda patladı, alevler vs.

Hemen ardından uzay mekiği gibi bir araç yine düşer ve patlar ve patladığı anda içinden mor renkte yavru dinozorlar iner ve etrafa yayılmaya başlarlar, ince sesleri gelir kulağıma ve hemen kızıma koşarım, beslenme amaçlı geldiklerini düşünür, kızımı alır ve teyzemin evinde çift kişilik bir yatağın altına sığınırım, kızımı alıp ve kızım bu arada “ayakkabılarımı giymedim anne, ayaklarım kirlenmiş mi bakar mısın” der ve ben “sus dinozorlar geldi, sessiz olmalıyız” derim korkuyla ve o ısrarla hadi anne uyanda bak uyanda bak derken nefes nefese uyandım hala etkisindeyim.

İlk kez böyle bir kabus gördüm diyebilirim, anlamı nedir çok merak ediyorum, ilginize teşekkür eder iyi günler dilerim.

Rüyada yavru dinozorlar görmek tabiri

Ceren merhaba,

Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda adeta kabus gibi bir dönemden geçtiğini, kimi şeylerin alt üst olduğunu, bu karmaşa yüzünden bir takım şeyleri anlamakta zorluk çektiğini göstermektedir. Sabırla bu dönemi atlatman gerekmektedir.

Rüyada yavru dinozor görmek, içinizde gizli kalmış büyüme, gelişme, güçlenme arzusunu artık açığa çıkarma ve onun için bir şeyler yapma zamanı geldiğini gösterir. Rüyada dinozor yavrusu görmek kimi batılı rüya yorumcularına göre hayatınızda teni bir büyüme, gelişme, ilerleme döneminin başladığına işarettir şeklide de yorumlanmaktadır. Bakınız dinozor rüya tabirleri sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir