Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yavru Fare Görmek

Rüyada yavru fare görmek nedir?

Dün gece evin içinde çok sayıda fare yavrusu gördüm. Rüyamda, bize ait olmayan, muhtemelen bir yakınımız ya da akrabamıza ait eski bir köy evinde çok sayıda 100′ün üzerinde yavru fare gördüm. Hepsi bir arada idiler, kaçmıyorlardı. Birbirine sokulmuş halde duruyorlardı. Onlardan çok rahatsız oldum ve bir kaç kez öldürmeyi düşündüm ama öldürmedim. Bu şekilde rüyam bitti.

Kimden: Çetin
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:35
Medeni Durumunuz:Evli
Şu anki ruh haliniz: Normal
Anahtar kelimeler: yavru fare

Rüyada yavru fare görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada yavru fare görmek, fare yavrusu korku, uysallık, kendini önemsiz hissetmeyi ve atılganlık eksikliğini gösterir. Bu rüya aynı zamanda bir güven eksikliği, yetersizlik veya korku duyguları yaşadığınızı ifade edebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada fare görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yavru Fare Görmek” için 6 yanıt

oğlum rüyasında dört tane yavru fare görmüş, bir tanesini kovalarken kulağına doğru atlamış, diğer fareler bir köşede hareketsiz duruyorlarmış, oğlum korku ile uyanmiş.

tabirini yazarsanız mutlu olurum iyi günler

rüyamda beyaz yavru bir fareyi pencerenin dışında gördüm. sonra kızımın saçına gelmiş kızım öyle bir korktu ki kardeşim onu kuyruğundan yakalayarak babama verdi, babamda fareyi öldürdü.

ben rüyamda yavru gri fare gördüm sobanın altında doşaıyodu sonra ben fark ettim babamda kuyrugundan tuttu dışarı atttı rüya tabirini yazın lütfen

Rüyamda bir yerdeydim ve orada bir kaç tane yavru fare vardı.

Yatarken biri geldi ensemden içeri girdi gibi oldu ama kafamı kaldırdım bulamadım. Rengi kahverengi ve küçüktü. ( Ruh halimde konuştuğum biriyle tartışarak uyumuştum )

20 yaşında bekar bayanım.

Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda bir güven eksikliği, yetersizlik veya korku duyguları yaşadığınızı ifade edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir