Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yavru Fareler Görmek

Rüyada yavru fareler neye tabir edilir?

Ben rüyamda kendi evimizdeyken uyanıyorum, sonra bri bakıyorum her köşede yavru fareler evin her köşesinde her ortasında, Yavru fareler pencereden bakıyorum pencerede de fareler yavru ama Sonra annemin yanına gidiyorum annem diyor ki “bak simdi farelere olu deriler verecem” diyor, o sırada uyanıyorum anlamını çok merak ettim -teşekkürler

Rüyada yavru fareler görmek tabiri

Rüyada yavru fare görmek, fare yavrusu korku, uysallık, kendini önemsiz hissetmeyi ve atılganlık eksikliğini gösterir. Bu rüya aynı zamanda bir güven eksikliği, yetersizlik veya korku duyguları yaşadığınızı ifade edebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada fare görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yavru Fareler Görmek” için 4 yanıt

Rüyada yatakta fare görmek
Rüyamda yattığım yatağın karşısındaki yatakta üç, dört tane küçük yavru fare gezindiğini gördüm ve çok korktum kaçmaya çalıştım onlardan. Rüyada fareden korkmak nedir?, rüyada fareden kaçtığını görmek manası nedir?

Gördüğünüz rüya çocukluk döneminden kalma bir korkunun şu anda özel yaşamınızı olumsuz etkilediğini işaret etmektedir.

Rüyada fare yavruları görmek
Merhaba, Rüyamda evde mutfaktayken topuklarımdan yukarı doğru çıkan 4 fare yavrusu gördüm ve onları ayağımı silkeleyip düşürmeye çalıştım olmadı, kıyafetimin atında geziniyorlardı (eşimden yeni ayrıldım ve yeni bir işe başladım) Kötü şeyler mi olacak? Yorumlayabilirseniz sevinirim…

Rüyada yavru fare görmek, fare yavrusu korku, uysallık, kendini önemsiz hissetmeyi ve atılganlık eksikliğini gösterir. Bu rüya aynı zamanda bir güven eksikliği, yetersizlik veya korku duyguları yaşadığınızı ifade edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir