Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yavru Hayvan Görmek

Rüyada yavru hayvan görmek neye delalet eder?

Rüyamda komşumuzun bahçesinde bir sürü yavru hayvan beslediğini, onlara baktığını, onlarla oynadığını gördüm ama enteresan olan hayvanların tamamı yavru idi, içlerinde hiç büyük hayvan yoktu. Bu hayvanlar arasında aklımda kalan köpek yavruları, yavru kediler, yavru koyun idi çünkü onlar çok dikkat çekici derecede tatlılardı, diğer hayvanları hatırlamıyorum. Bunun manası nedir? 16, kadın, bekar, öğrenci.

Rüyada yavru hayvan görmek yorumu

Didem selam, bu hoş rüyanın birden fazla unsuru var; rüyanda komşunuzu görmüş olman ev hayatında bir değişime işaret edebilir, bu konuda komşu tabiri ilgini çekebilir. Gördüğün bahçe genel anlamda rahatlamaya, huzura, gençleşmeye, yenilenmeye veya bir şeylere başlamaya delalet etmektedir. Rüyada hayvan yavrusu görmek esas olarak görülen yavrunun cinsine göre yorumlanır ve hepsinin farklı anlamları vardır. Ancak genel anlamda rüyada yavru hayvan görmek neşeli ve keyifli anları simgeler.

Rüyada köpek yavrusu görmek yakınlarınız ila ilgili mesajlar verir. Köpeğin yavrusu çocuğunuz, yeğeniniz gibi bazı çocukların rüya sahibi ile daha fazla zaman geçirmek istediklerini, onlara biraz daha çok vakit ayırmak gerektiğini temsil eder. Yavru köpek sevmek köpek yavrusunu sevdiğini görmek size zarar vermek isteyen birinin bir şekilde bundan vazgeçtiğini, artık size zararı dokunmayacağını işaret eder. Köpek yavrularıyla oynamak uyanık hayatınızda büyük bir bela, bir sıkıntı atlattığını ve bundan haberiniz dahi olmadığını simgeler. Rüyada yavru kedi  görmek sevdiklerini ihmal ettiğinizi ifade eder. Rüyada kedi yavrusu görmek aynı zamanda sevdiklerinizin sizinle daha fazla vakit geçirmek istediklerini gösterir. Rüyada yavru koyun görmek hile simgeler, uyanık hayatınızda çevrenizde dost olarak gördüğünüz, güvendiğiniz birinden bir darbe yeme, aldatılma durumu yaşayabileceğinizi ve bunlara karşı uyanık olmak gerektiğine yorumlanır.

“Rüyada Yavru Hayvan Görmek” için 2 yanıt

Dün gece bir rüya gördüm gördüğüm rüyada yavru bir köpek vardı. Uzerinde kiyafet giydirilmis bana sımsıkı sarildi. Bu ruya biraz beni etkiledi. Enteresan olan kisim ise ertesi gun is yerinde uzerine kiyafet gecirilmis bir kopek kosarak geldi ve sanki bana sarildi. Sizce bu ne anlama geliyor ?

Tufan merhaba, gördüğün rüya iş yerinden birisinini sana bir kötülük yapmak ya da sana zarar vermek istediğini (şık ya da güzel giyinen birisi) ancak bir nedenle bundan vazgeçtiğini ya da yapamadığını anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir