Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yavru Köpek Almak

Rüyada yavru köpek aldığını görmek neye delalettir?

Öncelikle ana sayfanızda yayımladığınız “islami rüya tabirleri” sitesi yazınız için tebrik ederim. Rüyaları çıkan bir aileye mensubum. Bazen yorumlayamadığım şeyler için internete bakıyorum. Yazınızda belirtiğiniz siteler ile yazılarınız aynıydı. Belli ki sizden kopyala yapıştır yapılmış. Ama hangi site hırsız belli değildi. Yazınızla duruma açıklık getirmişsiniz. Ve içten yazdığınız öyle belli ki insan dileklerinize katılıyor. Asalak bir hayat sürmeye alışmış, başkalarının emekleri üzerinden para kazanırken dini kullanarak kendilerini masum göstermeye çalışanlara Rabbim hem bu hem öbür dünyada cezalarını, bizleri tatmin edecek şekilde versin. Şimdiden emekleriniz için çok teşekkür ederim.

Rüyamda bir yavru köpek alıyordum. Yavru kucakta durmak istemiyor huzursuzlanıyordu. Yanımda birileri vardı. Kahve rengi tüyleri vardı. Terier cinsi diyordum. Ama köpeğe bir daha bakıyordum yüzü tüyleri aynı fok balığı gibiydi. Ön ayakları duruşu. Fok balığı bu deyip endişeleniyordum. Hemen suya koyalım diyordum. Bir daha bakıyordum deniz aslanı olmuş yüzünün yanlarında boynuzu var. Ama boynuzun sivri uçları düz kesilmiş kimseye zarar vermesin diye. Onu yüzdürebileceğim kap arıyorum bir leğen. Buluyorum.

Bu arada teyzemdeyiz, dış kapı bozulmuş, kilit hiç tutmuyor. Arkama leğeni bırakıyorum. Kapının önünde eşya dayanak kapı kapatılmaya çalışmış. Kapatıyorum rüzgar kapıyı açıyor. Kapatıyorum kapı açılıyor. En sonunda pes ediyorum kapı aralık kabımı alacam teyzem kabımı değiştirmiş porselen bir salata kasesi koymuş. Teyzeme kızıyorum bu daha küçük niye değiştirdi diye. O kapta bulaşık yıkıyormuş veremezmiş. Ama 2 kapta benim zaten diyorum kızgınlıkla kabımı alıyorum.

Rüyamda deniz aslanını yüzdüremeden uyandım. Ama yüzdüreceğimin rahatlığı ile uyandım. Kaplara sığar mı derken de hep su içinde hayal ederken su içinde gördüm. Açıkcası ortağımla yeni bir işe girişebiliriz. Sonucu iyi mi olacak diye endişeliyim.

Rüyada yavru köpek almak tabiri

Öncelikle düşünceleriniz için teşekkür ederim. Sizin gibi bilinçli kişiler çoğaldıkça emek hırsızı bu asalaklar yalnız kalmaya mahkum kalacaklar.

Gördüğünüz rüya tüm unsurları ile olumlu mesajlar vermekte, gerçek yaşamınızda önemli bir değişim, dönüşüm geçirmekte olduğunuzu işaret etmektedir. Bu dönüşüm büyük ihtimalle düşünce tarzınızda gerçekleşmekte. Bir şeyler düşünüyor, planlıyorsunuz ancak bundan daha iyi bir çözüm olduğuna karar veriyorsunuz fakat bu da yetmiyor daha da iyisinin olduğunu planlıyorsunuz.

Rüyanızda aldığınız yavru köpek, gerçek yaşamınızda sevdiklerinizle daha çok zaman geçirmek ya da onlara daha yararlı olmak, onları daha fazla sevindirmek, mutlu etmek için arayış içinde olduğunuzu göstermektedir. Bunun için bir şeyler yapıyorsunuz. Ancak köpeğin yüzünün fok balığı gibi olması sevdiklerinizi mutlu etmek için ilerlediğiniz yolun zorlu ve yorucu olduğunu göstermektedir. Onu suya koymak istemeniz, hedeflerinize ulaşmak için zorluklara hazır olduğunuzu, bunun bilincinde olduğunuzu göstermektedir.

Daha sonra onun deniz aslanı olduğunu görmeniz uyanık hayatınızdaki önemli iki faktör konusunda ipucu vermektedir. Çünkü Rüyada deniz aslanı görmek hayatınızda iki önemli bileşenin bu dönemde sizi çok etkilediğini işaret eder. Bu bileşenler büyük ihtimalle maddi güç ve sabır olabilir.

Rüyada geçen diğer olaylar, hedefinize giden yoldaki çabalarınızı göstermektedir. Bence rüyanızın ana mesajı : maddi güç ve sabır terimlerinde saklıdır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yavru Köpek Almak” için 2 yanıt

Rüyada köpek yavrusu sevmek
Normalde köpekten korkan birisiyim. Rüyamda da birine gidiyoruz bahçesinde köpekler var. “Ben korkuyorum” diyorum o da “korkma ısırmazlar yavrular ısırsa bile acımaz” diyor. Bende kaçmıyorum köpek geliyor, benimle oynuyor. Bende onları seviyorum. Eve çıktığımızda da evde süs köpeği var ama üstüme atladığında ayakları tarak gibi olduğu için onunla pek oynamak istemiyorum. Ne ifade eder? Teşekkürler.

Ben bu gece rüyamda evimde birden fazla köpek yavrusu gördüm, babam köpekleri dışarıda bulmuş ve eve getirmiş, annem ise onları alıp bir kutunun içine koyuyordu, ben babamın yanına gittiğimde birde çok büyük olmayan bir köpek vardı babam bana bu yavruların annesi demişti bu kadar.
16, Kadın, Bekar, Öğrenci, endişe,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir