Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yavru Köpek Dövmek

Rüyada yavru köpek dövdüğünü görmek neye delalettir?

Ben az önce bir rüya gördüm ve bundan çok etkilendim. Ben rüyamın nasıl basladığını hatırlamıyorum ama bir yavru köpeğin kötü olduğunu düşünerek ondan uzaklaşmaya çalıştım. Sonra yavru köpeği dövdüm ama öyle vurmuyordum sadece iteliyordum

Oda pek muzurdu, bir şeyler ters gidiyordu ve ben köpeğin kötü çok kötü olduğunu düşünüyordum. Daha sonra köpeği babam aldı ve “bak hareket etmiyor, ne oldu” dedi. Ben gayet soğukkanlılıkla “kemiklerinden birini kırmışımdır sadece, onu buradan götür” diyordum.

Sonra köpek köşede bizden uzak bir yerde derisini değiştirdi. Yılan gibi deriyi bıraktı, içinden çıktı ve kaçtı, Bu rüyadan ne kadar rahatsız olduğumu anlatamam, lütfen yorumlarınızı esirgemeyiniz. Teşekkürler.

Rüyada köpek yavrusu dövmek tabiri

Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda dostluk, arkadaşlık, sadakat konularında yolunda gitmeyen kimi şeyler olduğunu ve bu yüzden ciddi bir gerginlik yaşadığınızı temsil etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yavru Köpek Dövmek” için 2 yanıt

Bir bahçede arkadaşlarla otururken karşıdan bir adam yaralı köpeği fırlatıp atıyor ve ben köpeğin yanına koşuyorum, köpek çok kötü yaralı, ayağının bir tanesi yok. Tamamen tüysüz ve hastaydı, onu seviyorum işte ağlıyorum sonra atan adama ne kadar günah olduğunu söylüyorum. 20, Erkek, Bekar, Çalışmıyor

Onur merhaba,
Rüyada yaralı köpek görmek çevrenizde büyük acılar çeken, önemli gizli endişeler yaşayan bir dostunuzun varlığını ve bu kişinin sizin desteğinize ihtiyacı olduğunu temsil eder.
Rüyada bir köpeğe kötü davranan, köpek döven ya da köpeğe işkence yapan birini görmek, gerçek hayatınızda insanlıktan nasibini almamış, hasta ruhlu birileri ile bir arada olduğunuzu, uyanık olup derhal onlar ile aranıza mesafe koyup, o kişilerden uzaklaşmanız gerektiğini simgeler. Bakınız rüyada köpek görmek sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir