Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yavru Timsah Görmek

Rüyada yavru timsah görmek ne demektir?

Rüyamda dondurulmuş timsah yavrusunu yemeğe hazırlamak için marine sosuna koydum, orada canlandı ve kaçmak üzereyken boynunda yakaladım. Başını çevirip bileğimi ısırdı ve irkilerek uyandım. Bu neye işarettir? 24 yaşındayım, bekarım, turizmde çalışıyorum. Rüya unsurları : dondurulmuş timsah, timsah eti, timsah yemek, timsah pişirmek, marine sosu, timsah yakalamak, timsah ısırması, timsah saldırısı. 13 Şubat 2010, 12:27

Rüyada yavru timsah görmek neye yorulur?

Rüyada yavru timsah görmek, bu rüya size sebepsiz kimi ağrılı ve rahatsız edici küçük sağlık sorunlarıyla uğraştığınızı veya uğraşacağını ifade eder. Bu ağrıların çoğu zaman yüksek stres, yeteri kadar dinlenmediği için ortaya çıktığına işaret eder. Rüyada timsah yavrusu görmek ne demek diyorsanız, bunun yanıtı küçük sorunları kafaya takmamak, biraz daha rahat ve az kaygılı olmak gerektiğidir. Rüyada timsah eti yemek Manevi ve ruhsal yönden kendinizi iyileştirmek ve geliştirmek zorundasınız ama siz bunu sürekli gözardı etmektesiniz anlamını taşır. Bakınız rüyada timsah görmek sayfası.

“Rüyada Yavru Timsah Görmek” için 6 yanıt

Rüyada bataklıkta timsah görmek
47 yaşında bayanım, sağlık problemlerim var. Eşim rüyasında görmüş onunla yakınımızda bahçeli küçük evler var, oraya gidiyormuşuz, orada bataklık varmış ve bataklıkta yavru timsah varmış, eşim dikkat etmemi söylemiş, o arada taze soğan alıyormuşum ama kimse yokmuş, o arada timsah bana saldırmış, kuyruğu ile bana vurmuş, bende ona tekme vurmuşum, geri dönmüş kolumdan ısırmış, o an uyanmış eşim. Rüyanın yorumunu yaparsanız sevinirim.

Rüyada konuşan yavru timsah görmek
Ben rüyamda yavru timsah gördüm. Arabadayım ve arkadaşım bir kafesin içinde timsah besliyordu. Ve timsah benimle konuşuyordu. Kedi yanından geçiyor ne hikmetse ben bunu yiyebilirdim. “Siz kedi yemez misiniz” dedi ve uyandım. Rüyada timsahla konuşmak ne demektir?

Rüyada kızların elinde yavru timsahlar görmek
Ben 26 yaşında, erkek, kpss mağduru, bekarım. Bana göre bir sorunum olmamasına rağmen doktorlarıma göre panik atak sorunum var.
Dün öğrencilik yaptığım Eskişehir’de Porsuk Çayını seyrederken gördüm kendimi. O sırada 4 tane mini etekli kız dikkatimi çekti ve köprüden kendilerini çaya attılar. Hepsi de daha sonra ellerinde yavru timsahlarla çıktılar. Daha sonra birisi timsahlarının kendisinin olduğunu söyledi ve evde yüzlercesinin olduğunu söyledi. Ben bu yavru timsahlardan korkup kaçmaya başladım. O sırada tanımadığım bir erkek koşarak timsahı bana getirdi. Bana timsahı sevdirmeye çalıştı. Tam timsah hamle yaparken çarpıntıyla uyandım.

Rüyada binlerce yavru timsah görmek
Rüyamda binlerce yeni doğan timsah gördüm. Sonra onları bir kutuya koydum ne anlama geliyor

Rüyada yavru timsahlar görmek
Küçük timsahlar her tarafımı sarmışlardı ama ısırmıyorlardı. Sonrası bir an onlardan uzaklaştım ya da uyandım, bu neye delalettir?

Rüyada evde yavru timsahlar görmek
Selam! rüyamda evdeki oturma odasında halının üzerinde 5 veya 6 tane yavru ufacık timsahlar gördüm, bunları halının ortasına toplayıp balkondan atmak istedik ama kanepelerin altına kaçtılar, o sırada sarı saçlı yedi veya sekiz yaşında bir kız çocuğu vardı, onu havaya kaldırdım ayakları yere değmesin diye ve evine bırakacaktık başka bir ilçedeki ertesi gün veya o gün evde bir insan vardı sanırım ailemden, bu rüya ne anlama geliyor bana mailime yazarsanız sevinirim saygılarımla!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir