Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yavru Yılan Görmek

Rüyada yavru yılan neye delalet eder?

Rüyada yavru yılan görmekBen 24 yaşında bayan mimarım, sözlüyüm. Rüyamda tanımadığım bir arkadaşımla mağara da siyah bir yılana doğum yaptırıyorduk ve karnından çıkan küçük yavru yılanların üzerindeki jelimsi maddeyi temizliyorduk.

Sonra anne yılan bize tısladı fakat biz doğurtmaya devam ettik yılanı, fakat bir yandan da korkuyorduk. Çünkü yılanın zehirli olduğunu biliyorduk. Bir arada oradan kaçmayı düşündüm ama yılanın ölmesinden korktuğum için kaçmadım, doğuma devam ettim. Yılanın karnından ben çıkarıyordum bebek yılanları. Bu ne anlama geliyor acaba? Yorum yaparsanız sevinirim. Teşekkür ederim.

İsim / Takma isim : nartanesi
Cinsiyetiniz : bayan
Yaşınız : 24
Medeni durumunuz : sözlü
Şu anki ruh haliniz : sinirli
Rüyanızın konusu : doğum yapan yılan
Anahtar kelimeler : doğum, yılan, mağarada doğum, siyah yılan, yılan doğumu, anne yılan

Rüyada yılan yavrusu görmek tabiri

Merhaba, bugüne kadar yılan doğumu, doğuran yılan ya da yılan doğurtmak konusunda ilk kez bir rüya yorumu isteği geldi. Teşekkür ederim. Önce özet bilgi vermek istiyorum.

Rüyada mağara görmek, hayatınız boyunca size destek veren, sırtınızı dayayabileceğiniz insanların olduğuna işaret eder. Bakınız mağara yorumu. Siyah yılan görmek, çevrenizde haset, kıskançlık gibi olumsuz duygu, düşünce yoğunluğuna delalettir. Rüyada yavru yılan görmek, yılan yavrusu gerçek hayattaki küçük endişeleri önemsememeniz, kafanızı takmamak gerektiğini ifade eder.

Rüyanızın en ilginç bölümü olan yılanın doğurması, yılan doğurtmanız ise, üzerinizdeki gizli korkular ya da kimi endişelerden uzaklaşıp, sağlıklı bir yaşam süreceğini simgelemektedir. Çünkü yılan eski çağlardan beri sağlık sembolüdür, ancak ne yazık ki çok az kişi bunun farkındadır.

Rüyada yavru yılan hakkında ilave bilgiler

Rüyada yılan yavrusu yakalamak, hastalar için şifa bulmaya, sağlıklı kişiler için uzun ve sağlık dolu bir ömre işaret eder. Yatakta yavru yılan görmek, cinsel sorunlara veya endişelere delalet eder. Yılan yavrusu öldürmek, yavru yılan öldürdüğünü görmek, küçük bir sağlık sorunu, hastalığa işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yavru Yılan Görmek” için 3 yanıt

Rüyada bir sürü su yılanı yavrusu görmek
Rüyamda iki kurbağanın çiftleştiğini gördüm, sonra bir kabın içinde bir sürü su yılanı yavrusu gördüm, sarı renkte ne anlama geldiğini çok merak ediyorum, yorumlarsanız çok sevinirim, iyi günler.

Selam. Ilk öncelikle şunu söylemeliyim, gerçek hayatımda küçük kız kardeşimin kafası bitlendi ve onu daha yeni bitlerden kurtardık. Şimdi asıl olan rüyamı anlatmak istiyorum. Rüyamda kalabalık bir ortamdayız, akrabalarımızın olduğu bir ortam bu ama o kadar kalabalık ki şuan hiçbirini hatırlamıyorum yani sadece akrabalarımızın olduğundan emin değilim. Ben kız kardeşimin yanındayım, daha sonra kafasında birkaç bit kadar küçük hızlı yürüyen böcek gördüm, onları almaya çalıştım ama alamadım. Daha sonra biraz büyük bir böcek gördüm ve kardeşimi kimsenin olmadığı bir odaya götürdüm ve o böceği kafasından attım, ölüp ölmediğini bilmiyorum ama ben öldürmedim sadece yere attım. Sonra kafasında bit hariç değişik şeyler vardı, hatta içimden dedim ki “kız kardeşim hangi ağacın altında durmuş da böyle her çeşit canlı var” dedim.

Daha sonra ise yılan gördüm, yılan o kadar küçüktü ki solucan kadardı diyebilirim. Hatta solucan sandım bir ara ama kafasından yılan olduğu anlaşılıyordu ve hızlı hareket ediyordu, rengi beyazdı. Hemen annemi çağırdım ama gelmedi o sırada ben bakmaya devam ettim, bu seferde aynı küçüklükte yeşil üstünde kırmızı benekli bir yılan gördüm ve kardeşimin hızlıca kafasından çıkıp sırtına indi. Bu defa koşarak ve can havliyle annemi çağırdım, annem de hemen geldi, ben o sırada sarsılarak ağlamaya başladım. Annem daha bakmadan kardeşimin kafasında bir şey olmadığını söyledi ama yine de baktı ve gerçekten de bir şey yoktu. Annemin yanında erkek kardeşim de vardı ve ikisi de bana rüya gördüğümü söylediler ki bende öyle olduğunu fark ettim çünkü kız kardeşimde bir şey yoktu. Sonra da uyandım (ayrıca yılanlar sanki gerçek dünyada ki gibi değil de çizgi filmdeki gibi renkli ve tatlı duruyorlardı) rüyamı yorumlarsanız çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir