Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada yay görmek

Rüyada yay görmek neye çıkar?

Merhaba, rüyamda yüksek bir alanda bulunan yurttaydım, duvar yerine her yer camlarla kaplı ve aşağısını görebilirsiniz. Sonra uzun bir koridor var ve burada şekerler gördüm, her türden sayısız çikolata ve şeker. Koridorun sonunda duvarda aslı yay ve oklar var, insanlar yay ile hedefe atış yapıyor, hedefi vuran dilediği kadar şeker veya çikolata alabiliyor. İnsanlar toplanmış bayram gibi bişiyi kutluyorlardı. Arkadaşımın kazandığı çikolatalar gözüme çarpıyor ve bizde yok. Almak istiyorum ama söyleyemiyorum. Bana bakıyor ve çikolataları kutuya koyup gidiyor. Kutlama bitiyor odaya geçiyorum. Yalnızım. Sonra birden ışık yanıp sönüyor. Ve ağlamaya başlıyorum korkudan. Arkadaşlarım gelip beni sakinleştiriyor. Ardından çok çirkin bir yaratık birini öldürüyor, yaratık öldürdüğü o insanı bana doğratıyor. Korkudan yapıyorum. Sonra benim kokumu çizik atıyor bıçakla. Hafif kanadı kolum. Sonra beni kovalamaya başlıyor. Sürekli peşimde koridor dan koşuyorum sonra şekerleri gözüme çarpan arkadaşım bana sarılıyor ağlıyorum kurtar beni diye. Beraber kaçıyoruz pencereyi çekiçle kırıp tarla gibi bir yerlere kaçıyoruz. Yaratık beni kovalıyordu. Her yeri kanlıydı çok pis ve zombi gibiydi uzun saçları vardı beyaz. Beni kovalarken uyandım. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim hocam.

Rüyada yay görmek yorumu

Sevgili Sultan, görmüş olduğun rüya hayatının iki yönü hakkında çok değerli bilgiler sunmaktadır. İlk bölümü hayırlara işaret olup, rüyada yay görmek sağlık sorunlarınızın bittiğine, sağlığınızın iyi olduğuna ve kendine iyi bakarsan böyle ciddi rahatsızlıklar geçirmeyeceğine işaret etmektedir. Çikolata güzel anları, kendini ödüllendirmeyi, şekerler ise sevdiklerinle hoş vakit geçirmeyi işaret etmektedir.

Rüyanın ikinci bölümü ise daha önceden olduğu gibi olumsuz düşünmeye başlarsan, hayatının karamsarlıklarla dolacağına, yaşamını birilerinin kontrol edeceğine, can sıkıcı durumlara delalet etmektedir.

“Rüyada yay görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir