Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yayın Balığı Görmek

Rüyada yayın balığı görmek neye alamet eder?

Yeni açılan baraj suyunun kapaklarından, kanalın dolmasıyla kocaman bir yayın balığı geldiğini gördüm, balık birisini bacağından ısırdı ve ısırdığı yerde kanama falan olmadı, buralarda “yayın balığı da mı varmış” deyip hayrete düştüm. Rüyamın manası nedir?

Rüyada yayın balığı görmek yorumu

Rüyada yayın balığı görmek sizden gerçek yüzünü saklayan birilerini simgeler. Bu kişilerin gerçek özleri veya hemen ilk bakışta anlaşılmayan yönleri bulunduğunu anlatır. Balık ısırması ve diğer bilgiler için lütfen rüyada balık görülmesi sayfasını inceleyin.

“Rüyada Yayın Balığı Görmek” için bir yanıt

Rüyada balıkların altına dönüşmesi
Gece ruyamda bir nehir kenarindayim, birden elimi uzatip balik tutmaya calisiyorum, elimi avucladigim gibi bir suru kucuk baligi tutuyor yanimdaki kovaya koyuyorum. O sirada o kucuk baliklar altina donusuyor “bu ne ya, bunlar kucuk” diyorum, suya geri biraktigim altinlar tekrar balik oluyor. Sonra biraz ilerleyip tekrar nehire ellerimi daldiriyorum bu sefer buyuk yayin baliklari tutuyorum gene alip kovaya biraktigim gibi yayin baliklari altin oluyor. Bu ruyami ayni gecede uyanarak bir kac kez gordum ruyami yanitlarsaniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir