Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Yayla Görmek

Rüyada yayla görmek ne demektir?

Rüyamda yemyeşil bir yayla görüyorum, yaylayı tırmanıyorduk sevgilim ve bir iki kisi ile beraber. Daha sonra geri dönecektik ve hidirnez gibi yağmur yağacağını biliyoruz geri dönerken ve kaymaya başlıyoruz, etraf kar ve hepimiz yayladan aşağıya karda gayet hızlı şekilde kayıyoruz ama bunu yaparken gülüyoruz ve mutluyuz.

Merkezde bir büyük çadırımız var oraya ulaşacağız ve ulaşıyoruz. Ulaştığımız noktada bir genç bizle aşağı kayma esnasında kartopu atarak şakalaşıyor bana rast gelmiyor attıkları. Sağ salim ulaşıyorum merkeze. Bu ne demek.

Rüyada yayla görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada yayla görmek iş değişikliği anlamına gelir. daha iyi bir iş bulacağınıza işarettir.

Rüyada yaylaya çıkmak, yaylaya gittiğini görmek, rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında içinde bulunduğu değişim, değişiklik ihtiyacını simgeler. Bu değişilik arzusu genellikle iş veye özel yaşamında yapılmak istenendir. Rüyanın devamı için lütfen rüyada kar görmek rüya tabiri sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Yayla Görmek” için 2 yanıt

Rüyada dağ tepesi ya da yaylada olduğunu görmek
Günaydın, Rüyamda dağın tepesi veya yayla da görüyorum kendimi, yüksek bir yerde.
Karı-koca yaşlı bir çift var ama tanımıyorum. Meşe odunu kırıyorlar ve yakıyorlar. Ama ben yaktıklarını veya ateşi görmüyorum. Sadece her yerin göz gözü görmeyeceği şekilde sis olduğunu görüyorum ve meşenin kokusunu duyuyorum. Göz gözü görmezken yaşlı kadın beni bir yola götürmeye çalışıyor, bende aşağıya düşmemek için bir yerlere tutuna tutuna yürüyorum. Sonrasında uyandım.
Yorumlarsanız sevinirim. Çok teşekkürler.

Özge merhaba,
Gördüğün rüya gerçek hayatında derin bir huzur ve mutluluk arzusu taşıdığını simgelerken aynı zamanda anıların etkisinden kurtulup geleceğe odaklanmak gerektiğini simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir