Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada yaylı yatak görmek

Rüyada yaylı yatak görmek neye işarettir?

Merhaba, ben rüyamda sekiz sene önce ölen babaannemi gördüm. Babaannem benim yatak odamda, yayları çıkmış, eski bir yaylı yatak üzerinde pencereden dışarı bakmaya çalışıyor, bende “düşersin öyle yapma” diyorum. Daha sonra çalıştığım iş yerinde bulunan koltuk benim odamdaymış ve ben “babaanneme bunun üzerine çıkıp bak” diyorum. O da çıkıyor ve pencereden aşağı düşüyor. Ben pencereden aşağı bakıyorum yerde iki büklüm yatıyor. Daha sonra anneme babama haber veriyorum ve ambulansı arıyorum. Daha sonra ben bir kaç kişiyle açık havada oturuyorum ve kız kardeşimde var ama ben babaannemim düştüğünü söyleyemiyorum ona sonunu hatırlayamıyorum ne olduğunu. Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada yaylı yatak görmek neye yorumlanır?

Rüyada ölmüş babaanneyi görmek konusunda çok detaylı bilgiyi rüyada ölü görmek sayfasında inceleyebilirsiniz. Rüyada yaylı yatak görmek destek sistemi temsil eder, yeni sorumluluklara dikkat gerektirir olarak tabir edilir. Detaylı bilgiyi yatak rüya tabirleri adresimde inceleyiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yatak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada yaylı yatak görmek” için bir yanıt

Merhaba ben 15 yaşındayım. Daha demin anime izledikten sonra telefonumu bas ucuma koyarak uykuya dalmaya calistim. Basimi yastiga koydugum an sanirim uyumusum. Ama ben uyudugumu hic hissetmedim. Aniden kulagimda acayip sesler duydum aklima uc harfliler geldi ilk. Uyumak icin gozlerimi daha fazla sıktım. Sonra actim gozlerimi telefon yatagin ortasindaydi ve yaninda bir yastik vardi bu ne ya dedim telefonuma ellemek istedim ama kimirdayamadim. Eve bir goz gezdirdim ama evin dekerasyonu benim kucukkenki zamanimdaki dekerasyondu. Tekrar elimi kaldirmaya calistim olmadi. Acaba karabasan mi coktu ustume dedim kendi kendime. Denemek amacli konusmaya calistim olmadi. Ben karanlikta uyuyan bi insan oldugum icin korktum bi an. Gozlerimi kapattim fatihayi okudum 2 kere sonra aniden gozlerimi bi actim ve bunlarin ruya oldugunu anladim. Ama etkisinde kaldim. Ne anlama geliyor bu ruya merak ediyorum -.-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir