Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yazar Görmek

Rüyada yazar görmek neye işaret eder?

Rüyamda evlenmek üzereyim, bir yazarın konuşmasına katılıyorum, çıkışta da bu yazar ile tanışıyoruz, orta yaş üstü, olgun, karizmatik ve etkileyici konuşuyor. Onunla yaşamaya karar veriyorum, bir apartmanın üst katlarında yalnız yaşıyor, eve gittiğimizde evin hizmetlisi işini bitirmiş çıkıyordu, ben artık o adamla kalmaya karar veriyorum, üstelik nişanlıymışım ve düğünüme çok az kalmış, evlenmekten vazgeçiyorum, herkes bize kızıp dışlıyor, nişanlım çok üzülüyor fakat bir türlü adamı bırakıp gidemiyorum.

Ben gerçekte de nişanlıyım fakat rüyamdaki kişi benim nişanlım değildi, yüzünü hatırlamıyorum.

Rüyada yazar görmek neye yorulur?

Rüyada yazar birini görmek çok çalışmanın karşılığı olarak bunun yararını göreceğinizi ve ödülleri toplamak zamanı geldiğini simgeler. Rüyada yazar olduğunu görmek şansınızın döndüğüne, işlerinizi düzeltip başarılı olacağınıza işaret eder.

Rüyada evlenmekten vazgeçtiğini görmek iç dünyanızda büyük fırtınalar, kararsızlıklar yaşadığınızı işaret etmektedir.

“Rüyada Yazar Görmek” için bir yanıt

Meraba size bir ruyami anlatmak istiyorum benim çok sevdiğim bir yazar var ruyamda onu gördüm rüyamda bir sahilde oturuyoruz arkamız dönük yanimizda birer tane agac arkamız ve ağaçlar karanlık ama biz arkamıza bakmıyoruz sadece denize bakıyoruz bakarkende o esnada güneş doğuyor bunun anlami nedir acaba yorumlarsaniz çok sevinirim .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir