Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Yazar Kasa Görmek

Rüyada yazar kasa görmek neye işaret eder?

Rüyamda hayattaki en iyi arkadaşımla bir büyük marketteyim, onunla konuşuyor hem de bazı ihtiyaçlarım varmış,, onları alacakmışım. İhtiyacım olan şeyleri bulamıyorum markette ama arkadaşım kendine 2 tane toka alıyor. Kasaya gidip ödeme yapmak için sıramızı bekliyoruz. Sıra bize geldiğinde arkadaşım tokları kasiyer kıza veriyor ve yazar kasada 3 milyon lira yazıyor.

Biz şok oluyoruz, arkadaşım “hanımefendi bu tokanın fiyatı 1.5 lira, ikisi 3 lira eder, siz altı sıfır fazla yazıyorsunuz, üç milyon ne demek biliyor musun? o parayla bu marketteki malların hepsini alırım ben” diyor. Kasiyer hem şaşkın, hem mahcup “ama ben yazmıyorum ki, barkoda okutuyorum o, yazar kasa böyle yazıyor” dedi. Sonra tokaları bırakıp çıktık. Teşekkürler.

Rüyada yazar kasa görmek yorumu

Rüyada yazar kasa görmekŞerife selam, rüyada markete gitmek kişinin eksik ihtiyaçları olduğuna veya kişinin bakmak zorunda olduğu kişilere karşı sorumluluğu olduğunu temsil eder. Toka almak kişinin şu anda henüz olgunlaşmamış bir ilişki içinde olduğunu temsil ederken aynı zamanda bunun hayatının düzenini bir miktar bozduğunu gösterir.

Rüyada yazar kasa görmek rüyayı gören kişinin hayatında maddi sıkıntı yaşadığını veya finansal kaygılar içinde olduğuna delalet eder. Bu rüya aynı zamanda bir maddi kazanç beklentisi içinde olduğunuzu gösterir. Bozuk yazar kasa görmek maddi bakımda yolunda gitmeyen bazı şeyler olduğuna veya kişinin bir maddi kayıp yaşayacağına bu yüzden biraz canının sıkılacağına rivayet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir