Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yazı Görmek

Yazı görmek neye işarettir?

Rüyamda eski orta okulumdayım, çevremdeki insanları tanıyorum yani kimi okul arkadaşlarım kimi veliler vs. Ama üzülüyorum ve ağlıyorum. O sırada mavi bir resim çantası büyüklüğünde bir nesne ve orada 3.11 olarak bir yazı görüyorum o yazıya bakarken annem geliyor beni almaya ve ağladığımı görüyor ve diyor ki “herkes ağlıyor, sen de ağlıyorsun neden” diye işte bende diyorum “burada kaç senem geçti insan üzülüyor” diye.

Orada uyandım zaten. Yalnız mezun olduğumda da lise olarak da bitirmiş oluyorum sadece okul olarak orta okulumu görüyorum. Yani artık bitti diye sevinirken bir yanda okuldaki arkadaşlarım için üzülüyordum.

Rüyada yazı görmek yorumu

Rüyada yazı görmek, görülen yazının diline, hangi konuda olduğuna göre anlamı değişir. genel olarak önemli mesajlar verdiği bilinmektedir. Rüyada yazı yazmak etrafınızda size zarar vermek isteyen kişiler olduğunu ve dikkatli davranmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada havada yazı, gökyüzüne yazılmış yazı görmek duygusal ve zihinsel iletişim, konfor anlamlarını simgeler. Havaya yazı yazmak, yazı yazdığını görmek sizin beden ve zihin içinde uyumunuzu ifade eder. Rüyada Hiyeroglif yazı, resim yazısı, resimli yazı görmek Yaşamınızdaki boşa geçen döngüleri ve zamanın hızla geçişini simgeler. Hiyeroglif yazı yazdığını görmek çok güzel fikirlere sahip olduğunuzu fakat bu fikirleri kimse ile paylaşmadığını, fikirlerinin boşa gittiğini temsil eder.

Rüyada makale görmek veya makale okumak rüyayı gören kişinin gerçek hayatta kafasını meşgul eden sorunu çözebilmesi için o konuya odaklanması gerektiğini ancak bu şekilde işini içinden çıkabileceğini gösterir. Rüyada bir makale yazdığını görmek ise kişinin verdiği karar doğrultusunda sabırla ilerlemesi, hiç bir engelden yılmaması gerektiğine rivayet edilir. Rüyada deneme yazısı görmek veya yazmak

“Rüyada Yazı Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda sevgilimle otururken gökyüzünde “kaderinizin birleşmesi için dua et” şeklinde yazı gördüm, rica etsem rüyamı yorumlar mısınız acaba?

Vücudunda yazı olduğunu görmek
Rüyamda bir yurtta içki içmiştik, hoca kimlik istediğinde verdim. Ardından çantamı ararken göğsümde yazılar olduğunu gördüm, bir testin cevapları gibiydi ama 100 den fazla soru ve yanıt vardı. Ancak yazılar net okunmuyordu, bir süre sonra yazı değişmiş ve atamayana gol atarlar gibisinden bir şey yazıyordu. Tişörtümü komple çıkardığımda göğsümde 4 yazıyordu ama iltihaplı gibiydi, yanında da bir şeyler yazıyordu ama ne yazdığını okuyamadım, bir sürü başka bir şey yazıyordu ama okuyamadım. Neyi ifade ettiğini merak ediyorum. İsim : Demir, yaş: 16, medeni durum: Bekar, İşim: Öğrenci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir