Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yazı Tahtası Görmek

Rüyada yazı tahtası ne demektir?

Rüyamda Seyyid Abdulbaki Efendiyi gördüm ben her hangi bir cemaate mensup biri değilim ama kendisine karşı bir duygum var sevgim var. Abdulbaki efendi sokakta bir yazı tahtası var ve oraya tersten bir yazı yazıyor ne olduğunu anlamıyorum, bittiğinde Kuran ayetlerini yazdığını anlıyorum okumaya çalışıyorum , bismillahirrahmanirrahim okuyorum sonra fatiha suresi yazdığını görüyorum sonradan da ben bazı kişiler bir şeyler getiriyor atese atıp yakmaya calısıyorum, sonrada uyanıyorum. Bir mana veremedim bu rüyaya

Rüyada yazı tahtası görmek tabiri

Lütfen öncelikle lütfen Rüyada Gavs-ı Sani Şeyh Seyyid Abdulbaki Hazretlerini görmek sayfasını ziyaret edin.

Rüyada yazı tahtası görmek okulda zor günler yaşayabileceğine işaret etmektedir. Tahtaya ne yazıldığına bakarak bu konu ile ilgili dersler çıkarabilirsiniz. Ayrıca rüyada yazı tahtası görmek borca işarettir. Yazı tahtasına yazı yazmak kimi durumlarda ellerinizi taşın altına sokup kirletmek gerektiğini anlatır.

“Rüyada Yazı Tahtası Görmek” için bir yanıt

Rüyamda ben, annem bir sınıftayız. Sınıfta yesil renkte bir tahta var. Bu okulda kullanılan kara tahta yanlız rengi yesil. Ben bu yesil. renkli tahta nin önünde ayakda. duruyorum. Annem yanımda bana bakıyor. Sınıfta bizden başka uzun boylu genç bir adam var. Adamın boyu 190 var. Adam beyaz kıyafet giyinmiş. Göz torbaları çok belirgin ve. siyah şekilde morarmis. Ben konuşmak istemiyorum ama adam ben nereye gitsem önümü kesiyor bende. bundan dolayı bulaniyorum adamın çekilmesini yol. vermesini istiyorum. Adam bana sen tekvando yada judo sporu yapıyorsmusun diyor. bende Hayır o sporlara ilgilenmiyorum diyorum. Rüyam burda bitdi Sınava gireceğim terfi alacağım bunu sınav dan bir gün önce gördüm. Ruh halim; sınırlı sabırsız ve Üzgün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir