Rüyada Yazıcı Görmek

Rüyada yazıcı görmek neye çıkar?

Merhabalar, ben çok uzun süreden sonra bir rüya gördüğüm bunun manasını çok merak ediyorum, inşallah yorumlarsınız. Rüyamda kendi odamda bilgisayar başında çalışıyorum, yazıcım yazılımını güncelliyorum. Güncelleme bitince test sayfasındaki saksı içindeki çiçek resmini yazdırdım ve yazıcıdan hatasız bir şekilde renkli çıktı aldım. Bu arada kafamı bir çevirdiğimde masamda önceden olmayan bir saksı ve saksıda çiçek gördüm. Önce anlayamadım fakat bu yazıcıyı denerken yazdırdığım resimdeki saksı ve çiçekti.

Ben herhalde kafayı yedim ya da bu yazıcı alaatinin sihirli lambası gibi bir olmalı dedim. Rüyamda o anda aklıma bir cinlik geldi “acaba para yazdırsam masaya para gelir mi” dedim. İnternetten 100 dolar resmi indirdim ve onu yazdırdım, bir de ne göreyim masada bir 100 dolar duruyor, inanamadım, elime aldım inceledim, parayı tırmıkladı, ucunu ısırdım, evet resmen bir yüz dolardı. Rüyamda iyice saçmalamaya başlamıştım, bu sefer sevdiğim kızı yazdırmaya karar verdim ama elimde tam boş resmi yoktu. Sadece yüzünü gösteren bir resim vardı. Bu remi yazdırırsam ne olacağını düşünürken bu güzel rüyada uyandım. Değerli tabirlerinizi bekliyorum, bu neye yorulur. 18, erkek, bekar, öğrenci.

Rüyada yazıcı görmek neye yorulur?

Rüyada yazıcı görmekAhmet selam, bu çok rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. İnan okurken içimi değişik bir duygu kapladı, içimden “ne güzel ki böyle hoş rüya gören insanlar da var” dedim.

Rüyada yazıcı görmek bir düşünce ve fikri bir şekilde başkalarının da kolayca anlayabileceği şekilde ifade etmenin bir yolu olduğunu gösterir ve sizin bunun için çalıştığınızı temsil eder. Yazıcı kullanmak veya yazıcı ile bir şey yazdırmak rüyayı gören kişinin hayatta rekabet içinde olduğu başkaları önüne geçmek ve ilerlemek daha önemli konulara el atması ve sürekli başkaları ile kendinizi karşılaştırmayı bırakıp, işine odaklanması gerektiğini ifade eder. Arızalı yazıcı, bozuk yazıcı görmek düşüncelerinizin genelinde iletişim zorlukları olduğunu ifade ederken bu yazıcı çalışmıyor ise aynı zamanda hayal kırıklıkları yaşadığınızı gösterir. Printer terimi de aynı anlama gelir.

Rüyada kartuş görmek mutsuzluk, kavga ve çekişmeleri işaret eder. Rüyada kartuş doldurmak, kartuş almak Bazı yakın gördüğünüz kişilerin aslında sizin için tehdit oluşturduğunu simgeler. Yazıcı kartuşu, printer kartuşu aynı manaya gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir