Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Yazılı Sınava Girmek

Rüyada yazılı sınava girmek neye çıkar?

Rüyamda yazılı sınava giriyordum. Bir sürü ders. Hocadan sınav sorularını her ders için ayrı ayrı alıyorum. Gezerek cevaplıyorum. Bir sürü insan benden önce sınava girmiş çoğunun suratı asık. Sanırım sınavları iyi geçmemiş. Aynı kalabalık parka gidiyor, orada bir dersin sınavını veriyorum.

Oradan başka yere gidiyoruz orada da başka bir ders. Sorular çok kolaydı. Çok basit geldi bana sorular. Sohbet ederken arada soruları çözüyordum. Son sınavda reçete üzerinde bulunması gerekenler ile ilgili tek soru vardı. Boş reçete ve ilaç adı verdiler. Doldurdum. Arkasını da teslim alan olarak imzaladım. Acaba eczacılık fakültesinde mi okuyorum dedim rüyamda kendi kendime güldüm. Hep güzel alanlarda gezdim soruları cevaplarken.

Rüyada yazılı sınava girmek tabiri

Kadriye merhaba, sağlıklı bir rüya analizi yapılabilmesi için hakkınızda mutlaka bilgi vermelisiniz. Örneğin şu anda öğrenci olan birinin bu rüyayı görmesi ile mezun olmuş birinin bu rüyayı görmesi arasında büyük anlam farkı vardır. Hakkınızda bilgi vermediğiniz takdirde sadece genel şeyler söylenebilir ki zaten bu konuda sitede yeteri kadar bilgi vardır.

Rüyada sınav görmek genel olarak günlük yaşamın ağır şartları ve yaşanan rekabetin yansıması olup, kişinin bu şartlara uyum sağlaması ve başarılı olması için hem fiziksel hem de ruhsal olarak güçlü olmayı başarması gerektiğine yorulur. Rüyada yazılı sınava girmek sizin herhangi bir ( konu veya alanda ) teste tabi tutulduğunuzu veya bir başkası tarafından sizin gözetlendiğini belirtir. Bu tür rüyalar genellikle sizin kimi konular hakkında endişeli ve kimi şeylerden kaygı duyduğunuzu temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir