Rüyada Yazın Kar Yağdığını Görmek

Rüyada yazın kar yağması neye delalet eder?

Rüyada yazın kar yağdığını görmekÖncelikle ALLAH razı olsun sizlerden. Ben rüyamda çocukluğumun geçtiği Mehmetli Köyünde (şu anda belediye) bir yolcu minibüsü ile köyün bir mahallesinde yolculuk yapıyordum. Köyün vadi kısmından yüksek tepe kısmına doğru minibüsle giderken dışarıda yoğun bir kar yığınının olduğunu (normalde Akdeniz köyü kışın kesinlikle kar yağmaz. Yazın çok sıcaktır) gördüm her tarafa yeni evler yapılmış ve yol kenarı tek tük ağaçlık ama yeşil hakim.

Ben ‘minibüs bu yokuşları karın içerisinden genede iyi çıkıyor’ derken yanlış mahalleye gittiğimi fark edip yolcu minibüs sahibine yol parasını verip minibüsten indim. Lütfen ALLAH rızası için bir kaç yerden haber bekliyorum rüyamı iyi yorumlarsanız dua ederim. Saygılarımla. 36, Erkek, Evli, Çalışıyor, endişeli, meraklı.

Rüyada yazın kar yağdığını görmek tabiri

Ozan merhaba. Bazı rüyalar var ki açıklaması zor oluyor, sizin rüyanızda bunlardan biri, hem ben dikkatli olmalıyım hem de siz okurken iyi anlayarak okumalısınız. Yorumda bir virgül dahi anlamı değiştirebilmekte. Görmüş olduğunuz rüya hem içinde bulunduğunuz ruh halini özetliyor hemde yakın gelecek hakkında mesaj veriyor.

Rüyada çocukluğunun geçtiği yere gitmeniz şu andaki yaşamınızda yaşadığınız stres, kaygı veya zorluklar yüzünden çocukluğunuzun dertsiz, tasasız günlerine özlem duyduğunuzu ifade etmektedir.

Rüyada yazın kar yağdığını görmek makbul değildir, işlerin yolunda gitmediğini, günlük hayatınızda adeta bir kaos yaşadığınızı gösterir. Minibüs ile karlı yolda tepeye doğru ilerlemeniz yolunda gitmeyen bu şeyleri halletmek için gösterdiğini çabayı temsil etmekte, aracın yanlış yola gitmesi bu çabalar sırasında yanlış yol izlediğinizi veya bir şeyleri hala hatalı yaptığınızı göstermektedir. Ancak minibüsün yanlış tarafa gittiğini anlayıp ondan inmeniz ve rüyada gittiğiniz yerin yeşillik olması hatadan dönmeniz ve gayretleriniz sonunda huzura, feraha kavuşacağınızı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir