Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Yazlığa Gitmek

Rüyada yazlığa gitmek neye çıkar?

Rüyamda yazlığa gitmişiz, yazlıkta büyük bir yatakta yatıyordum (yazlıktaki gerçek yatağımız değildi bu), yanımda eşimin amcasının oğlu yatıyor, ayakucumda eşim ve oğlum yatıyordu, bir anda uyanıyorum. Oğlumla eşim kalkıyor ama ben çok yorgunum kalkamıyorum, oğlumun arkama tekrar yattığını görüyorum. Biraz sonra yataktan kalkıyorum ve kendi kendime “bu adam neden benim yatağıma gelmiş ki, ayıptır” diyorum.

Bakıyorum ev çok kalabalık, tüm akrabalar evde, yerlerde koltuklarda bir insan uyuyor, sonra hatırlıyorum ki kız kardeşimin düğünü varmış ve düğünü yazlıkta yapacakmışız. Daha sonra tanıdığım, tanımadığım bir çok insan geliyor, yemekler yapılıyor, ne olduğunu anlamıyorum “bu nasıl düğün diyorum”. Neye delalet bu rüya?

Rüyada yazlığa gitmek tabiri

Sultan merhaba, kış mevsiminde rüyada yazlığa gittiğini görmek rüya sahibi için ciddi bir yorgunluk işaretidir, kişinin dinlenmeye ihtiyaç duyduğunu gösterir. Bu rüya ciddiye alınmalı ve gerçekten üzerinizde stres, endişe ve korku varsa bunların yaşamınızı negatif etkilemesine izin vermemeli, ve bunlardan kurtulmak için kendinize mutlaka zaman ayırmalı ve hem ruhen hem de fiziksel olarak dinlenmelisiniz manası taşır.

Yazlıkta olanlar daha da ilginç, yatağında eşinin amcasının oğlunun sizinle yatması ilginç, eğer yaşı küçük biri ise belki önemli olmayabilir ama yaşı büyük ise bu özel yaşamınızda bazı sıkıntılar olduğuna işaret eder. Kavgasız, gürültüsüz kalabalık görülmesi iyidir ve rüyayı görenin dostlarıyla bir araya gelmesine, iyi vakit geçirmesine yorulur. Kız kardeşinin düğününün olması da iyidir ve yaşamınızda yeni bir başlangıca işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir