Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yazlık Ev Görmek

Rüyada yazlık ev görmek ne demektir?

Ben öss öğrencisiyim daha doğrusu YGS-LYS  ve bu ikinci senem bu sınavda, ygs den istediğim yerlere yetecek kadar puan alamadım daha doğrusu istediğim yerler için LYS lerde fule yakın yapmam gerekiyor. Ben kendimle ilgili bu bilgiyi verdikten sonra rüyamı anlatmak istiyorum.

Rüyamda yazlık evimizi gördüm, yazlıkta odamın penceresinden dışarı bakıyorum ve bakarken penceremin kenarlarındaki beyazlık dikkatimi çekiyor yani olduğundan fazla beyazdı. Bizim yazlık ev dublex, benim odam ikinci katta ve küçük çatı gibi bir şey var evin ön tarafında, babam o çatının altında bir bank varmış o banka basıyor sonra çatıya ufak çatının üstüne çıkıp benim odamın penceresine geliyor, bende çatı çökerse babam düşerse diye panikleyip hemen onu içeri alıyorum.

Babam içeri girdiğinde bir şeyler konuşmuştuk fakat ne olduğunu hatırlayamıyorum, Ancak olumsuz bir şey olmadı, daha sonra babamın çatıda bastığı yere bakıyorum bir tarafı çökmüş bir tarafı yükselmiş gibi duruyordu, daha sonra tekrar baktığımda düzelmişti çatı. Biliyorum size mesaj atan herkes yanıt atarsanız sevinirim diyordur fakat ben de orijinal bir şey bulamıyorum bu durumda , yani yanıt atarsanız gerçekten sevinirim.

Rüyada yazlık ev görmek neye yorumlanır?

Rüyada yazlık ev görmek yorgunluğunuzu, dinlenme ihtiyacınızı simgeler. Bu rüya dikkate alınmalıdır ve üzerinizdeki stres, baskı, endişe ve kaygıları atmak için mutlaka kendinize zaman ayırmalısınız şeklinde yorumlanır. Rüyada yazlığa gitmek rüya sahibi için ciddi bir yorgunluk işaretidir, rüyayı gören kişinin bulunduğunu ortamdan çıkmak, bir hava değişimi yaşamak, dinlenmek istediğini gösterir. Rüyada yazlık almak veya yazlık ev aldığını görmek rüyayı görenin reel yaşamında bir şeyleri değiştirmeyi planladığını, olaylara farklı bir pencereden bakmaya başlamak istediğini simgelerken aynı zamanda bunları yakın zamanda başaracağını gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ev görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yazlık Ev Görmek” için bir yanıt

Rüyada yüksek evde oturduğunu görmek
Rüyamda çok yüksek bir evde oturuyorum, banyosu tuvaleti ve havuzu balkonda, ev çok büyük, orada oyuncakların kurta dönüştüğünü gördüm, evden çok korktum, ne anlama geliyor? Tesekurler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir