Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Yazlık Evini Görmek

Rüyada yazlık evini görmek neyi temsil eder?

Dün akşam rüyamda bizim yazlık evimizi gördüm bahçe kapısı açıktı bahçede askerler vardı ve silahlı idiler. Bende evin önünde bir ateş yakmışım yerden taşları toplayıp o ateşe koyuyorum, taşlar alev topu gibi fırlayıp askerlere doğru gidiyor, ablamı görüyorum içeri giriyor “hayır dur” diyorum ama dinlemeden giriyor ve bir asker ablamı bacağından vuruyor, annemler ortalıkta yok, bende komşumuza götürüyorum ablamı, ona vuruldu diye gösterirken ablamın bacağından akan kanı görüyorum ve orada uyandım. Hayırdı inşallah bu nedir, iyi midir kötü müdür.

Rüyada yazlık evini görmek neye yorulur?

Rüyada yazlık evini görmek yorgunluğunuzu, dinlenme ihtiyacınızı simgeler. Bu rüya dikkate alınmalıdır ve üzerinizdeki stress, baskı, endişe ve kaygıları atmak için mutlaka kendinize zaman ayırmalısınız şeklinde tabir edilir.

Rüyada asker görmek zorluklara rağmen başarılı olmak, elindeki işi başarıyla zamanında tamamlamak gerektiği anlamını taşır. Ablanızın vurulması, gerçek hayatta ablanız hakkında bir tehlikenin varlığını işaret edebilir.

“Rüyada Yazlık Evini Görmek” için bir yanıt

Hayırdır inşaAllah, benim eski eşimin tepede beyaz yazlık evi varmış ve ben ablam ve annem gidiyormuşuz. Ben “bu evde benimde hakkım var” diyorum “kalacaz burada” diyorum, kocam “kalsınlar” diyormuş, oda evliymiş uzun boylu beyaz tenli kapalı bir bayanla, çocuğuda kucağındaymış. Sonra biz gelince benim eşimin rüyasındaki karısı küsüp gidiyormuş.Annemde “oh küstü gitti işte” diyormuş, evler bembeyaz, tepdeymiş “benimde evim” diyerek kalıyoruz annem ben ablam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir