Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Yazma Görmek

Rüyada yazma görmek neye çıkar?

Kalabalık bir alan, akrabalar falan var, ortada sevdiğim kız oynuyor, yazması düşüyor, koşup alıyorum belime bağlıyorum sonra gidiyorum yazma da siyah beyaz benekli bu ne demek?

Rüyada yazma görmek tabiri

Emre selam. Rüyada kalabalık görülmesi iyiye yorumlanır ve rüyayı gören kişinin uyanık hayatındaki karşısındaki zorlukları aşacağına, başarı ve mutluluğa kavuşacağına delalet eder. Sevdiğin kızı görmüş olman ise aslında senin sevgi dolu, sevmeyi bilen, sevilmeyi hak eden, kendisiyle barışık biri olduğunu temsil etmektedir. Onun ortada oynadığını görmen onunla alakalı bir üzücü durum yaşayacağını veya bir haber alacağını ancak bunun etkisinin kısa sürede geçeceğini ifade etmektedir.

Rüyada yazma görmek rüya sahibi bekar ise onun hakkında bir evliliğe delalet eder. Rüyayı gören evli ise ise bir çocuk sahibi olmaya veya ev ya da mal mülk sahibi olmaya delalettir. Yazma görülmesi daima hayırlara işaret olup kişinin dualarının kabulüne, işlerin yoluna girmesine, verilen emeklerin mükafatının alınmasına rivayet edilir. Sevdiğin kızın yazmasının başından düşmesi onunla ilişkinde bir olumsuz gelişme yaşadığınızı anlatırken senin yazmayı alıp beline bağlaman bu olumsuz durumu kendi gayretinle hallettiğini anlatmaktadır.

“Rüyada Yazma Görmek” için bir yanıt

Rüyada yazma aramak
Merhaba, benim rüyamda bir topluluk içerisindeydim ve yanımda hoşlandığım erkek elinde telefonla oynuyor. Neyse herkes halay çekmeye başlıyor ve beni yengem çağırıyor ama ben başıma istediğim yazmayı arıyor bulamıyorum, sonra elime yeşil ve beyaz oyalı bir yazma geçiyor ve onu takıyorum. Ayağa kalkıyorum ve yanımdaki oturan bana bakıyor ve gülümsüyor. Ayağa kalktığımda halay bitmiş oluyor. Ruyam nasıl inşallah hayırlıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir