Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yeğen Görmek

Rüyada yeğen görmek neye delalettir?

Bu sabah çok kısa ama çok bunaltan bir rüya bu, 14 yaşındaki yeğenimin öldüğünü gördüm ve o an zaten hastane gibi bir yerdeyim. Ama benim haricimde herkes neşeli ve gülümsüyorlardı, özellikle annesi ve ablası.

Küçük kaselerde yiyecek dağıtıyorlardı ama ben yemedim, yeğenime beni götürmek için çok uğraştılar alt katta ben gitmek istemedim ve biran evvel o ortamdan çıkmak için yollar aradım, o anda uyandım ve halen etkisinden kurtulamadım. Saygılar.

Rüyada yeğen görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada yeğen görmek, yeğenini görmek kendinizden bir yönü sizin kabul etmeniz gerektiğini ya da kendinizi tanımak ihtiyacınızı temsil eder. Rüyada yeğeninin öldüğünü görmen, onun uzun ömürlü olacağına yorumlanır.

“Rüyada Yeğen Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda ben ve yengem eski evimize doğru gidiyoduk, yengem arkadan geliyordu. Bende yeğenimi kucaklamıştım, yeğenimi yanımızda akan bir suya batırıp çıkartıyordum. bu ne anlama geliyor?

Rüyada eski nişanlının yeğenini görmek ne demektir
Eski nişanlımın 2 yaşındaki yeğenini gördüm rüyamda. Yeğeni yanımda yerde oturuyor. Ben de onun yanında. Eski nişanlım da karşımızda.
Birilerinin ne dediğini soruyor yeğenine. Cevap vermiyor. Cevap vermeyince ben eski nişanlımın yanına gidiyorum. Cevap veriyor o sırada. Yaşadığımız yerin köklü bir kolejine yazılmış. İyi bir okul.
Not:Eski nişanlımla hala konuşuyoruz.
Kimden: morena
Cinsiyetiniz:KADIN
Yaşınız:34
Medeni Durumunuz:BEKAR
Şu anki ruh haliniz: KARARSIZ
Anahtar kelimeler: ESKİ NİŞANLIM

Öorena selam,
Rüyanızın ana unsuru eski nişanlıyı görmek olup, onun yeğenini görmeniz, onunla konuşmanız sekonder unsurdur.
Rüyada eski nişanlıyı görmek, hayatta bazı şeylerden ders almak gerektiğini, bazı iç hesaplaşmalar yaşadığınızı simgeler.
Rüyada yeğen görmek, yeğenini görmek, kendinizden bir yönü sizin kabul etmeniz gerektiğini ya da kendinizi tanımak ihtiyacınızı temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir