Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Yeğeninin Kurban Edildiğini Görmek

Rüyada yeğeninin kurban edildiğini görmek neye işarettir?

Rüyamda yeğenimin kurban edildiğini gördüm. Ben 25 yaşında evli ve çalışan bir bayanım. İş nedeniyle çok yorgun ve mutsuzdum dün gece ve rüyamda çok sevdiğim yeğenimin kurban edildiğini gördüm. Ben annemlerin evinden aşağı iniyorum, bir bakıyorum ki arka bahçede yeğenimi kesmişler, annemler yeğenimin anne ve babası başında ama onlar durumdan memnun.

Annesi de pek üzülmüyor, ben çok ağlıyorum. Yeğenimin vücudunu değil ama kesilmiş başını görebildim. Gözleri kapalı, dudakları ağlar gibi bükülmüştü. Daha sonra ablam bana bir altın yüzük veriyor, kendi takmak istiyor ama ben zorlayıp takıyorum, o yüzük birden çok güzel bir altın bilekliğe dönüştü o arada uyandım saat 5 civarıydı. Etkisinden bir türlü kurtulamadım. Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada yeğeninin kurban edildiğini görmek neye yorulur?

Rüyanız gerçek yaşamınızda kabul etmediğiniz ya da benimsemediğiniz bir yönünüz olduğunu ya da kendinizi tam olarak tanımadığınızı simgelerken sizin sizin ruhani arayışlar ve aydınlanma için çalışmalar yaptığınızı, yakında bunların sonucunu alacağınızı işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yüzük görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yeğeninin Kurban Edildiğini Görmek” için 2 yanıt

rüyamda kuzenimin babasının isteğiyle diğer kuzenlerim tarafından kurban edildiğini gördüm fakat engelleyemedim bu benim ve kurban edilen kuzenim açısından ne anlama geliyor acaba?

amcam rüyasında annem ve babamın beni kurban ettiğini görmüş bogazımın kesildiğini lütfen meraktayım cevap verirseniz cok mutlu olurum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir