Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Yeğeninin Kaçırıldığını Görmek

Rüyada yeğeninin kaçırıldığını görmek manası nedir?

Benim 10 aylık bir yeğenim var. Rüyamda tanımadığım bir erkek bir kadın kaçırdılar onu . Annem ablam ve ben onu almaya gittik ve kendimizi odalara kitleye kitleye ona ulaştık, iki tanede çocukları vardı fakat çocuklar çok korkunçtu, vuruyorum vuruyorum hiç bir şey olmuyordu en sonunda yeğenimi kurtardık. Eve döndük, sonra dışarıdayken kadınla karşılaşıyoruz ve bize bir adam resmi göstererek gelip onu alacak diyor. Rüyada birinin kaçırıldığını görmek neye çıkar? 18 yaşında bekar bayanım.

Rüyada yeğeninin kaçırıldığını görmek neye yorulur?

Ilgın merhaba. Rüyada yeğen görmekyeğenini görmek kendinizden bir yönü sizin kabul etmeniz gerektiğini ya da kendinizi tanımak ihtiyacınızı temsil eder.

Rüyada birinin kaçırıldığını görmek etkilemeye çalıştığınız birileri olduğunu veya birini etkilemek arzunuzu ifade eder. Bakınız rüyada kaçırılmak rüya tabiri sayfası. Rüyada yeğeninin kaçırılması ise gerçek hayatta birinin ya da birilerinin senin kendini tanıman konusunda dikkatini çekmek istediklerini temsil etmektedir.

“Rüyada Yeğeninin Kaçırıldığını Görmek” için 3 yanıt

Rüyada kız arkadaşının kaçırıldığını görmek nedir
Rüyada bir arkadaşımın kız arkadaşının başkaları tarafından kaçırılması, kaçırıldığını görmek ne demek?
Kimden: huseyin
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:28
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: sakin, mutsuz
Anahtar kelimeler: evli ama mutsuz

Hüseyin selam,
Rüyada birinin kaçırıldığını görmeniz, gerçek hayatta etkilemeye çalıştığınız birileri olduğunu veya birini etkilemek arzunuzu ifade eder.

Rüyamda 4 yaşında kız yegenimin kacirildigini gordum. Ve bir anda uyandim. Ama ruyadayken bulamadik yegenimi. Anlami nedir acaba.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir