Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Yeğeninin Kaybolduğunu Görmek

Rüyada yeğenin kaybolması neye delalet eder?

Merhaba ben Sibel, rüyamda 7 yaşındaki erkek yeğenim kaybolmuş ve biz ailece (annem, babam, bekar kız kardeşim ve ben )onu arıyoruz, annesi de evde bekliyor, henüz kaybolduğuna inanmıyor.

En son ufak dere gibi bir yerin orada görüldü diyorlar, oraya bakıyoruz hatta arama ekibi geliyor, elini koyuyor onu arıyor ama dereden boyuna lcw nin şapkaları çıkıyor, acaba egenin miydi diye düşünüyorum ama kıyafetten başka bir şey bulamıyorlar. Bu arada ablamı arıyoruz soralım diye ulaşamıyoruz. “Arama yapan ekibi nasıl getirebildin baba” diyorum, “parayı bastırdın mı geliyorlar” dedi. Ben çok ağlıyorum, anneler öldü diyorlar, ben hayır o kayıp belki birileri aldı götürdü kötü niyetliler diye düşünüyorum, bana bunu yorumlar mısınız teşekkürler.

Rüyada yeğeninin kaybolduğunu görmek neye yorumlanır?

Rüyada yeğen, yeğenini görmek kendinizden bir yönü sizin kabul etmeniz gerektiğini ya da kendinizi tanımak ihtiyacınızı temsil eder. Yeğeninin kaybolduğunu görmek ise kendini tanımak konusunda bir isteğe sahip olmadığınızı göstermektedir.

“Rüyada Yeğeninin Kaybolduğunu Görmek” için 2 yanıt

Rüyada yeğenini düştüğünü görmek
Rüyamda yeğenimin düştüğünü görüyorum ve onu tutamıyorum, aşağı inince yeğenim kediye dönüşüyordu ve kucağıma aldım. Bu ne manaya gelir? neye delalet eder?

Ben rüyamda 2008 yılında 3 yaşına girecekken ölen yeğenimi gördüm, normalde hiç görmezdim rüyamda tekrar ölüyordu çok korkunçtu, ne anlama geldiğini çok merak ediyorum, yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir