Rüyada Yeğeninin Yangında Öldüğünü Görmek

Rüyada yeğeninin yangında öldüğünü görmek ne demek?

İlkokul 4.sınıfa giden yeğenimi çok seviyorum, rüyamda onun okulunda yangın çıkmış, okula gidiyorum, okuldaki tüm sınıfları boşaltmışlar, okuldan ayrı bir binada öğrencileri sınıf sınıf ayırmışlar, bakıyorum yeğenimin sınıfı yok, çocuklardan biri 4.sınıfın okulda kaldığını söylüyor.

Koşarak okula gidiyorum, itfaiyeciler toplanıyorlar, o sınıfın yandığını kimsenin kurtulamadığını söylüyorlar. Perişan oluyorum, bir arabaya biniyorum, giderken yanımda kuzenimin evli oğlu oluyor, çok yağmur yağıyor, kaza yapmamak için direksiyonu kuzenimin oğluna veriyorum, o zaman araba daha büyük oluyor, arka tarafta eski iş arkadaşlarımın da olduğu 4-5 kişilik bir grubun oturduğunu görüyorum.

Arabanın yanlarında geçilebilecek aralıklar oluyor oradan içeriye tanıdığım ama uyandığımda kim olduğunu hatırlamadığım bir çift arabaya binmeye çalışıyor, onlara bağırıp izin vermiyorum. Sonra daha önce görmediğim ama benim olan bir evde oluyoruz, ben üzüntüden kendimi yerlere atıyorum, kahroluyorum, nefessiz kalıyorum ama yanımdakiler üzüntümü paylaşmak yerine televizyon izliyorlar, onlara da kızıp televizyonu kapatıyorum.

Burada uyanıyorum, rüyamda yangında öldüğü söylenen yeğenim gerçek hayatta kendi oğlum gibidir benim için, kendimden daha önemlidir, belirtmem gerektiğini düşündüm. Bu rüyanın etkisinden kurtulamıyorum bir an önce yorumunuzu bekliyorum teşekkür ederim.

Rüyada yeğeninin yangında öldüğünü görmek neye yorulur?

Rüyanızda bir çok unsur var ve birden fazla olay geçmekte. Ancak ana tema yeğeninizin yanarak ölmüş olduğunu görmenizdir ve bu rüya gerçek hayatta çevrenizde fazlasıyla negatif enerjiye sahip insanlar olduğunu, olaylara daima olumsuz tarafından bakan bu kişilerdeki negatif enerjinin sizi olumsuz etkilediğini ve kendinizi tanımak konusunda size zorluk çıkardıklarını simgelemektedir.

Rüyada yangın görmek, hayattaki değişimin simgesi olup bu değişimin sizde biraz zorluk çıkaracağını, belkide yoracağını, sıkıntılar yaşayabileceğinizi temsil ederken yangında ölüm olmaması bu değişimin hakkınızda uzun vadede hayırlı olacağını gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir