Rüyada Yeğeninin Yangında Öldüğünü Görmek

Rüyada yeğeninin yangında öldüğünü görmek ne demek?

İlkokul 4.sınıfa giden yeğenimi çok seviyorum, rüyamda onun okulunda yangın çıkmış, okula gidiyorum, okuldaki tüm sınıfları boşaltmışlar, okuldan ayrı bir binada öğrencileri sınıf sınıf ayırmışlar, bakıyorum yeğenimin sınıfı yok, çocuklardan biri 4.sınıfın okulda kaldığını söylüyor.

Koşarak okula gidiyorum, itfaiyeciler toplanıyorlar, o sınıfın yandığını kimsenin kurtulamadığını söylüyorlar. Perişan oluyorum, bir arabaya biniyorum, giderken yanımda kuzenimin evli oğlu oluyor, çok yağmur yağıyor, kaza yapmamak için direksiyonu kuzenimin oğluna veriyorum, o zaman araba daha büyük oluyor, arka tarafta eski iş arkadaşlarımın da olduğu 4-5 kişilik bir grubun oturduğunu görüyorum.

Arabanın yanlarında geçilebilecek aralıklar oluyor oradan içeriye tanıdığım ama uyandığımda kim olduğunu hatırlamadığım bir çift arabaya binmeye çalışıyor, onlara bağırıp izin vermiyorum. Sonra daha önce görmediğim ama benim olan bir evde oluyoruz, ben üzüntüden kendimi yerlere atıyorum, kahroluyorum, nefessiz kalıyorum ama yanımdakiler üzüntümü paylaşmak yerine televizyon izliyorlar, onlara da kızıp televizyonu kapatıyorum.

Burada uyanıyorum, rüyamda yangında öldüğü söylenen yeğenim gerçek hayatta kendi oğlum gibidir benim için, kendimden daha önemlidir, belirtmem gerektiğini düşündüm. Bu rüyanın etkisinden kurtulamıyorum bir an önce yorumunuzu bekliyorum teşekkür ederim.

Rüyada yeğeninin yangında öldüğünü görmek neye yorulur?

Rüyanızda bir çok unsur var ve birden fazla olay geçmekte. Ancak ana tema yeğeninizin yanarak ölmüş olduğunu görmenizdir ve bu rüya gerçek hayatta çevrenizde fazlasıyla negatif enerjiye sahip insanlar olduğunu, olaylara daima olumsuz tarafından bakan bu kişilerdeki negatif enerjinin sizi olumsuz etkilediğini ve kendinizi tanımak konusunda size zorluk çıkardıklarını simgelemektedir.

Rüyada yangın görmek, hayattaki değişimin simgesi olup bu değişimin sizde biraz zorluk çıkaracağını, belkide yoracağını, sıkıntılar yaşayabileceğinizi temsil ederken yangında ölüm olmaması bu değişimin hakkınızda uzun vadede hayırlı olacağını gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

3 Yorum yapılmış

 1. Jackal06 dedi ki:

  Rüyamda büyük bir binada yangın çıkmıştı. İçerisi insanlarla doluydu.sanki avm gibiydi. Dışarı çıkıp kurtulanlardan biride bendim. Dışarı çıktığımda eşim yanımda yoktu ve ben içerideki insanları kurtarmak isterken hepsinin ölmesine neden oldum.

 2. büşra dedi ki:

  Rüyamda eski evimize gidiyordum, evin önünde komşular oturuyordu ağlıyorlardı, çok üzgünlerdi, ne olduğunu sorduğumda “4 yaşındaki bir kız çocuğunun eski evimizde yanarak öldüğünü” söylediler, daha sonra bende çok üzüldüm ağlamaya başladım, bir anda kızın yüzü gözümün önünde canlandı ve gördüğüm kız yani evde yanarak ölen küçük kız benim 4 yaşındaki halimdi, yani o kız benim küçüklüğüm idi, bu ne anlama geliyor acaba?
  19, Kadın, Bekar, Öğrenci

  • Ruhi Karabey dedi ki:

   Büşra merhaba,
   Bu ço kıymetli rüyayı gönderdiğin için teşekkür ediyorum. Rüyanda eski evinize gitmen eski günlere büyük ihtimalle çocukluk dönemlerine olan özlemini, o günlerin kaygısız güzel günlere dönebilme isteğini yansıtırken, rüyada o evde bir kız çocuğun yanarak öldüğünü ( senin çocukluk halin) görmüş olman (duyman) o günlerin geçtiğini, bittiğini, sona erdiğini (uygun terimi bulamadım, onun için uzadı), geçmişin geçmişte kaldığını ve onu unutup geleceğe bakmak gerektiğini temsil etmektedir.
   Ağabey notu: bu dönemde stresli günler geçiriyorsan böyle rüya görmüş olman normaldir, hakkında bilgi verirken ruh halini yazmamışsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*