Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Yeğenlerinin Saklambaç Oynadığını Görmek

Rüyada yeğenlerinin saklambaç oynadığını görmek ne demek?

Rüyada yeğenlerinin saklambaç oynadığını görmekMerhabalar. Oncelikle ilginize cik teşekkür ederim. Rüyamda ben yatıyorum. 2 tane yeğenim saklambaç oynuyor, biri 7 yaşında diğeri 1. 5 yaşında. İkisi de erkek. Küçük olanı yanıma geliyor “senin yanında saklanabilir miyim” diyor, onu koynuma yorganın altına alıyorum. Buyugu ararken benim yanımda olduğunu anliyor buluyor onu, sonra bizim küçük yegeni yorganin altından cikarirken bir de bakiyorum bezi yok. Guluyorum “sakin cisini yapma bezin yok” diyorum. Çok tatlıydı ikisi de. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler. Banu’nun rüyası.

Rüyanın önemli unsurları: yeğenlerini görmek, saklambaç oynamak, saklambaç oyunu, erkek çocuklar, bebek bezi

Rüyada yeğenlerinin saklambaç oynadığını görmek tabiri

Banu merhaba. İlk bakışta sıradan, yalınç bir rüya gibi görünen rüyanız aslında çok derin mesajlar vermektedir. Rüyada yeğen, yeğenini görmek kendinizden bir yönü sizin kabul etmeniz gerektiğini ya da kendinizi tanımak ihtiyacınızı temsil eder. Bakınız yeğen rüya tabiri sayfası.

Saklambaç oynayan birilerini görmek zihninizin, belirli bir durum veya olay hakkında kontrolünüz dışında daha fazla bilgi sahibi olmak için faaliyet gösterdiğini simgeler.

Hakkınızda yeterli bilgi olmadığı için net bir yorum yapamıyoruz. Bu bilgiler ışığında rüyanızın mesajını kendiniz tespit edebilirsiniz.

“Rüyada Yeğenlerinin Saklambaç Oynadığını Görmek” için bir yanıt

Yeğenin hırkasını almak
Merhaba, rüyamda yeğenimin hırkasını almaya eve giderken bahçemizde siyah bir kurdun saldırısına uğradık, kucağımda yeğenim vardı. Lütfen iyi bir şeyler söyleyin, teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir