Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Yelek Görmek

Rüyada yelek görmek neye işaret eder?

Ben Sevil. Eski sevgilimi siyah bir yelek giymiş gördüm ve yanında da bir kız vardı, yüzük takmışlar ama mutlu değiller gibiydi.

Rüyada yelek görmek tabiri

Rüyada yelek görmek olumsuz yorumlanır. Rüyaya gören kişinin bazı dertlerinin olduğuna, biraz daha canının sıkılacağına işaret eder. Rüyada yelek giymek ya da yelek giydiğini görmek genellikle başkaları yüzünden canınızı sıkan kimi durumları ifade eder, çoğu zaman iyi niyetinin suistimal edildiğini, edileceğini gösterir. Rüyada yelek giymiş birini görmek rüyada gördüğünüz kişiyle ilgili olarak aranızda kimi sorunlar yaşandığını ya da yaşanacağını işaret eder.

“Rüyada Yelek Görmek” için 2 yanıt

Rüyada bomba yeleği görmek
Uçaga binecekken birinin bomba yelegi giydigini gorüyorum, sonra korkup kimseye bir șey diyemiyorum, uçaga da binmiyorum, nasil oluyorsa bomba yelekli kisi ucaga binmis oluyor ve sonra 7 tane uçagin düștügünü duyuyorum, görüyorum ama bana hic bir sey olmuyor.

Murat selam, gördüğün rüyanın tüm unsurları da ne yazık ki hep olumsuz mesajlar taşımakta. yelek can sıkıntısı demektir, bomba tehlike demektir, bomba yeleği ise can sıkıcı tehlikeli durumlara yorumlanır. Ancak ben senin gördüğün bu rüyanın bir mesaj vermediğini günlük yaşamda etkilendiğin bazı haberlerin yansıması olduğunu düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir