Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yem Görmek

Rüyada yem görmek neye işarettir?

Merhaba admin. Dün gece yakınlarda ayrıldığım sevgilimi gördüm, çok büyük bir ata binmişti, at o kadar güzeldi ki tertemiz sarıya çalan bir rengi vardı ama eski sevgilim atı dizginleyemiyordu, at benim üzerime doğru geliyordu ben de sürekli saklanıyordum, o da bana zarar vermesin diye yönünü değiştirmeye çalışıyordu ve atı atların yemlerinin olduğu kısma sürerek orada durdu, acaba neye işaret bu? cevabını merak ediyorum .

Rüyada yem görmek tabiri?

Gördüğünüz rüya, eski sevgilinizin büyük bir işin başına geçeceğini ancak bu işi yeterince yönetemeyeceğini işaret edebilir. Unsurların anlamlarına bakmak gerekirse;

Rüyada eski sevgilini görmüş olman bir iç hesaplaşma yaşamakta olduğunu, vicdan muhasebesi yaptığını, çoğu zamanda pişmanlık işaret ederken genellikle bu pişmanlık işe yaramadığını anlatmaktadır. Rüyada onun ata bindiğini görmeniz hayatınızda bir bütünlük eksikliğini ifade eder. Gizli yollarla ya da başkalarının başarısızlığına dayanarak başarıya ulaşma huyunuz varsa bundan vazgeçmenizi tavsiye eder. Kendinin ya da başkasının atı kontrol edememesi, kontrolsüz at binmek, tutkularınıza kapılmış, onların peşinde sürükleniyorsunuz anlamı taşır.

Rüyada yem görmek bir anlaşma veya bir iltifat gösterir. Hayvan yemi aynı zamanda arzu cazibesine ya da ikna yeteneğinizi işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir