Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yemek Fabrikası Görmek

Rüyada yemek fabrikası neye işarettir?

Rüyamda eskiden sevdiğim çocuk bir mesaj gönderiyor bana, gönderdiği mesajda “ben seni hala çok seviyorum, sende hala beni seviyor musun? ben sevdiğim insanları fotoğraflarla belirlerim” diyor Arkasından bir resim yolluyor, gönderdiği resimde bir yemek fabrikası var ve ben aşçı kıyafeti giymişim, fabrikada çalışıyorum daha doğrusu kocaman kazanın başında yemek yapıyorum.  Rüyada içimden “Allah Allah, bu çocuk bu resmi nasıl yaptı, ben hiç yemek farikasında çalışmadım ki” diyorum.

Ben de ona mesaj atarak “sen şimdi ne demek istiyorsun, amacın ne” diyorum, birazda ağır şeyler yazıyorum. Şuanda ruh halim berbat, kafam karmakarışık. 22 yaşında bekar kızım, iş arıyorum.

Rüyada yemek fabrikası görmek yorumu

Rüyada yemek fabrikası görmekDilek selam, evet haklısın, kafan çok karışık rüyanda bunu söylüyor çünkü olaylar arasında güçlü bir bağ yok, unsurlar anlamsız olaylarla dolu. Bu durum rüyanın saçmalığını değil senin yaşadığın iç kaosu temsil etmektedir. Lütfen eski sevgilisini görmek sayfasını okuyun. Gerçek hayatta bir yemek fabrikası ile ilginiz olmamasına karşılık eski sevgilinin gönderdiği fotoğrafta kendini yemek fabrikasında çalışıyor olarak görmen belki de iş bulma sorununun zihnini fazla meşgul etmesini yansıtabilir.

Rüyada yemek fabrikası görmek rüyayı gören kişinin uyanık hayatında çok önemsiz bazı meseleler üzerinde fazla vakit harcadığına delalet eder. Rüyada yemek fabrikasında çalışmak veya bir yemek fabrikasında çalıştığını görmek rüya sahibi için maddi anlamda bir zenginlik, kavuşulacak bolluk ve ele geçecek çok paraya delalet eder. Rüyada hazır yemek tesisi de aynı anlamları taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir