Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Yemek Hazırlığı

Rüyada yemek hazırlığı neye işarettir?

Tripleks bir evdeyiz, dışarıda bahçe kısmında herkes yemek için hazırlık yapıyor, evin bahçe kısmından sonrası deniz ve iskele var, ailem ve tanımadığım bir adam var, oda Moğollarda balıkçılıkla uğraşan bir adam ama genç dinamik bir adam ve onu tanıyoruz yabancı değil. Neyse ilk önce bizim eve iki tane beyaz ama az gri lekeli tüylü kurt ve bir tane de siyah kurt giriyor. Ben ilk önce onlardan korkuyorum, sonra çok sevimli geliyorlar ve seviyorum. Tüyleri çok hoşuma gidiyor. Tabi benim onları sevmemde hoşuna gidiyor. Ve sonra o adam kurtları kovuyor. Çünkü oradaki kurtlar saldırıyormuş ama o kurtlar oynuyordu benimle.

Kovduktan sonra annem iskeleye yemekleri getirdi. Abim babam annem o adam ben birkaç kişi daha vardı yemeklerini tabağa almaya yemeye başladılar. Benimle yaşıt bir kız daha vardı onunla birlikte tabağımızı aldık içeri geçtik ama ben içeri geçtiğimde kızı dış kapıyı iterken yani açılmasını önlemek için yüklenirken gördüm. Bende direk yanına koştum ve bende kapıyı itmeye çalıştım. Sonra kapıyı kilitlemek aklıma geldi. Elimdeki tabakla hem kapıyı itmeye hemde kilitlemeye çalışıyordum. Bir süre sonra kapıyı baya zorlandım tahta kapı idi ama öyle eski model değil sağlam bir kapıydı. Ben tam kapıyı kilitleyecek iken kapı geri açıldı, benle o kız geriye duvara uçtuk.

Neredeyse elimizdeki tabaklarda olduğu gibi duruyordu. Sonra içeri şimşek hızıyla bir beyaz kurt girdi ve direk evin içinden geçip iskeleye gitmesi saniyeler aldı. Sonra orada yemek yiyen ailemin içinden abimi ağzıyla tuttuğu gibi denize atladı. Ve bende sıçrayarak uyandım.

Rüyada yemek hazırlığı tabiri

Aslı merhaba, bu rüyanı gönderdiğin sayfada tam iki ayrı yerde sağlıklı rüya tabiri için hakkınızda bilgi vermeniz gerekli yazmakta. Ama takma isminin Aslı olması dışında hakkında hiç bilgi yok. Bu rüyayı 9 yaşında bir kız çocuğunun görmesi ile 25 yaşındaki bayanın görmesi çok farklı anlamlar taşır. Ben rüyada önemli unsurları koyu harflerle işaretledim, en azından onların anlamını araştırıp içinde olduğun ruh haliyle bir arada değerlendirip, rüyanın mesajını bulabilirsin. Ben bu sayfada yazıya başlık olan yemek hazırlığı konusuna değineceğim.

Rüyada hazırlık görmek sayfasında anlatıldığı gibi rüyada hazırlık yapmak başkalarının görüş ve inançlarını sizin üzerinize zorla kabul ettirmeye çalıştıklarını ifade eder. Kişinin baskı hissettiğini, etrafındaki bir şeyin veya birinin onu rahatsız ettiğini gösterir. Rüyada bir şeylere hazırlık yapan birilerini görmek (çünkü aile bireylerinin hepsi hazırlığın içinde) çevrenizden birilerinin kararsızlık ve şüphelerini temsil eder. Bu kişilerin uzun zamandır devam eden bazı belirsizlikler yaşadığını gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir