Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Yemek Masası Görmek

Rüyada yemek masası neye işarettir?

İyi günler. Ben yaklaşık 3 ay önce sözlenmiş, sözden bir hafta sonra da ailelerin uyuşmazlığı sebebiyle ayrılmış biriyim. 28 yaşında bekar erkeğim. Rüyamda sözlendiğim kişiyi gördüm. Bir yerde oturuyorduk, oturduğumuz yer sanırım yemek masası idi ve sözlendiğim kişi bana laf söylemeye hatta bir şekilde vurmaya zarar vermeye çalışıyordu, ben de “yeter artık” deyip masadaki bıçağı kendisine verip “istersen öldürebilirsin beni” dedim. Sonra ağlamaya başladı, ben de ağladım ve onu kaybettiğim için pişmanlık duyuyordum.

Daha sonra bir anda asker olduğumu gördüm. Normalde askerliğimi yaptım ikinci defa gitmişim gibi gördüm. Ve tatbikat var güya hızlı bir şekilde koşuyorum, uzun süre zorlanmıyorum, yanımda tank beliriyor tatbikatta zorluk amaçlı küçük parçalar fırlatıyor, ancak ben bunlardan fazla etkilenmiyorum. Tek başınayım zaman yarışı gibi ve sonunda bir binaya giriyorum, çok hızlı bir şekilde bitirdiğimi düşünüyorum. Orada benim yaşlarımda olan akrabalarımdan birini görüyorum, bana “ne sıkıntın olursa yardım ederim” diyor, sonra uyandım. Yorumlarsanız çok sevinirim iyi günler kolay gelsin.

Rüyada yemek masası görmek tabiri

Emrah selam, rüyanızın ana unsuru eski sözlüyü görmek olup bunun manası rüyada eski sözlüyü görmek sayfasında anlatıldığı gibi rüya sahibinin reel hayatında kendini anlayacak, dinleyecek, sevecek birinin bulmak konusunda içinde bir endişe taşıdığını gösterebilir ya da kişinin eski sözlüsü ile arasında her şeyin daha bitmemiş olduğunu anlatır.

Rüyada yemek masası görmek rüyayı gören kişin yakın bir zamanda sevdikleri ile bir araya geleceğine ve bu görüşmenin ardından güzel gelişmeler yaşanacağına, yakında hiç ummadığı bir şekilde şansının açılacağına delalet eder. Rüyada masa başında olan olaylar aslında eski sözlünüz ile yeniden bir araya gelme dileğiniz varsa onun gerçekleşeceğine (yani önce tartışma sonra olayı tatlıya bağlama olayı) işaret olabilir.

Rüyanın son bölümü ise uyanık hayatta hayallerinize ulaşmak için gittiğiniz yolda bir mola verdiğinizi veya duraksadığınızı göstermekte ve derhal kaldığınız yerden yeniden çalışmaya başlamak gerektiğini göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir