Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Yemek Yapmak

Rüyada yemek yapmak neye delalet eder?

Rüyamda yemek yaptığımı gördüm. Rüyamda yakın arkadaşımla mutfak gibi bir yerde bir sürü yemek yaptık , sonra yurtta benim odamda imişiz ama başka bir yer, benim odam değil, nestcafe falan yaptık, balkona çıktık içmeye, başka bir arkadaşım daha vardı.

Kimden: yeliz
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:20
Medeni Durumunuz:bekar
Anahtar kelimeler: yemek

Rüyada yemek yapmak nasıl yorumlanır?

Rüyada yemek yapmakRüyasında yemek yapmak, yemek yaptığını görmek hayallerinize kavuşmaya, dileklerinizin kabulüne işaret eder. Yemek pişirmek, pişirdiğini görmek aynı zamanda gerçek yaşamınızda yeni sorumluluklar, yeni roller üstleneceğinize bunun sizi mutlu edeceğine delalettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yemek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yemek Yapmak” için 4 yanıt

Rüyada tabanca ile vurulmak
Babam beni rüyasinda silah (tabanca) ile vurulduğumu görmüş ve aglayarak uyanmiş. Ne anlama geliyor yorumlarsanız sevinirim.

Ferit Selam
Rüyada vurulduğunu görmek vurulma neticesinde kan akmıyorsa iyidir. Üzerinizdeki bir baskının veya negatif enerjinin deşarj olduğunu, boşaldığını simgeler.

Rüyamda annemin annanesini ve dedesini gördüm, benim ise dedem ve nenem olur, kendileri arayarak akşama yemek istediklerini söylüyorlar, bende heyecanla yapmak istiyorum, hızla yetişmeye çalışıyorum çünkü başka işlerimde var. Tam hazırlanmış gidecekken onları bizim evde görüyorum, daha doğrusu yüzlerini gördüğümden emin değilim, dedem ayrı bir yerde yemek yiyor ve yediği yemeği çok beğeniyor. Sonra pilav istiyor ama ben pirinç pilavı yapmışım o bulgur pilavı istiyor sanırım ama yinede bana sesleniyor “yemeklerini çok beğendim” diye, onlar bu dünyada çok güzel insanlardı. Allahım bu rüyayı bana gösterdiyse vardır bir sebebi, bu yüzden çok merak ederek yazıyorum, lütfen yorumlayın ayrıca 24 yaşımdayım ve yeni evliyim.

Nurcihan merhaba, mesajından anladığım kadarıyla deden ve nenen rahmetli ama net olarak belli değil. Rüyada dede, nine, anneanne, babaanne gibi ölmüş aile büyüklerinin canlı görülmüş olması genellikle hasret ile özlemleri, aile sıcaklığı, kendini güvende hissetme gereksinimi ya da yol gösterici birine gereksinim duyduğunuzu temsil eder. Onları canlı görmek aynı zamanda yeni başlangıcı temsil eder, gerçek hayatınızda bir şeylere yeniden başlamayı, sonunda mutlu ve başarılı olmayı gösterir. Bakınız rüyada ölü görmek sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir