Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yemek Yaptığını Görmek

Rüyada yemek yaptığını görmek neye işarettir?

Merhabalar; Ben rüyamda degıl normal olarak bir gunahımdan dolayı tevbe edıyorum. Boyle dua ettıgım namaz kıldıktan sonra yattıgım bir gece rüyamda namaz kılan bayan arkadaslarımı gördüm ve sanırım ben onlardan önce namaz kılmısım onu net hatırlamıyorum.

Namaz kılan arkadaşlar dısardan gelmısler ve dıger arkadaslarla onlara yemek hazırlamaya baslamısız. Yemegı o an ben bosta olduğum ıcın benim yapmamı ıstemısler. Bende yemegı yaparken gördüm kendımı ama bana yardımcı olan arkadaslarımda vardı. Ruyamın bu kadarını hatırlıyorum. Yorumlarsanız çok sevınırım. Şımdıden tesekkurler. Eda’nın rüyası. 19 Ağustos 2012 @ 14:56

Rüyada yemek yaptığını görmek yorumu

Eda Merhaba,

Gördüğün rüya oldukça hayırlı bir rüya olup, gerçek yaşamınızda manevi bakımdan korunmakta ve yönlendirilmekte olduğunu ifade ederken aynı zamanda hayallerinize kavuşmaya, dileklerinizin kabulüne işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada namaz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yemek Yaptığını Görmek” için bir yanıt

ben ruyamda hoslandigim bir insanin evinde oldugumu gordum annesi ona tam yemek yapacakken o benim yapmami istiyordu. Ben yaptim fakat yemek guzel olmamisti bende uzuluyordum ruyamin bu kadari aklima rica etsem yorumlar misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir