Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yemek Yarışması Görmek

Rüyada yemek yarışması görmek ne demektir?

Rüyamda bir televizyon kanalında yemek yarışmasına katılmışız ve yarışma salonuna gidiyoruz. Ben, eşim ve 8 yaşındaki kızım asansöre biniyoruz.Yanımızda tanımadığımız bir kaç kişi de var. Asansör yukarıya o kadar hızlı çıkıyor ki biz şaşırıyoruz ama ben hiç korkmuyorum. Asansör binadan da çıkıyor ve hızla yükselmeye devam ediyor. Asansör tel parmaklıklardan yapılmış. Yani dışarıyı görebiliyoruz. Gökyüzüne doğru çıkmaya yükselmeye devam ediyoruz. Bulutlara kadar çıkıyoruz. Sonra orada duruyoruz.

Asansör şekil değiştiriyor. Düz bir hal alıyor. Tel parmaklık şeklinde büyük halı gibi dümdüz şekil alıyor. Bu sefer bulutların üzerinde dümdüz hareket ediyoruz. Hızlı bir şekilde karşıya doğru gidiyoruz. Ben düşmemek için sıkıca tutunuyorum. Eşim tel parmaklıklardan sarkıp eliyle tutarak sallanıyor ve ayağının altı toprak oluyor yavaşça yere iniyor. Ben de onun gibi yaparak aşağıya iniyorum. Lütfen rüyamı yorumlarsanız çok mutlu olurum. Bu arada kızım geçen sene satrançta dereceye girdi. 1 ay sonra bu yarışmaya yine katılacak. Onunla ilgili, ona yorumlanması gereken bir rüya olabilir mi?

Rüyada yemek yarışması görmek yorumu

Merve merhaba, bu olağanüstü güzel rüyayı gönderdiğin için teşekkür ederim. Rüyanız inanılmaz başarı ve güzelliklerin ailenizi beklediğini işaret etmektedir. Siz satranç yarışmasına ilgisini merak ediyorsunuz ama rüyanız ondan çok daha ileri, çok daha büyük başarıları işaret etmekte. Lütfen asansöre binmek ve uçan halı sayfalarını inceleyiniz.

Rüyada yemek yarışması görmek uyanık hayatınızda duygusal veya fiziksel açlık, beceriksizlik hissi yaşamakta olduğunuzu ya da bir karışıklık içinde bulunduğunuzu simgeler

Yemek yeme yarışmasına katıldığını görmek yeniden başarılı olmak için beklentinizi değerlendirmek ve yeniden gözden geçirmeye gereksinim olduğunu açıkça göstermektedir.

Yemek yarışmasını kazanmak, birinci olduğunu görmek yaşamınızdaki kimi şeyleri yavaşlatmanızın uzun vadede daha çabuk başarı getirebileğini işaret eder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir