Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Yemekhane Görmek

Rüyada yemekhane görmek neye işaret eder?

Rüyada yemekhane görmekYeni bir işe girmeden önce istihareye yattım, rüyamda kendimi çalıştığım okulun yemekhanesinde gördüm. Çocuklarla masada oturuyoruz önümüzde yemekler var çocukların ellerinde de diş fırçaları var, diğer öğretmen arkadaş diş fırçalarına macun sıkıyor, macunun rengi mavi ile yeşil arası açık ve berrak, parlak bir renk, arkadaşım çocuklara bolca macun sıkıyor.

Rüyada en belirgin gördüğüm macunun rengiydi. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Rüyada yemekhane görmek neye yorulur?

Rüyada yemekhane görmek doğru beslenme, doğru gıda temini veya disiplinli bir beslenme alışkanlığına sahip olduğunuzu gösterir. Rüyada yemekhaneye gitmek, yemekhaneye girmek, yemekhanede olmak; bir diyet işareti olabilir.

Rüyada diş fırçası görmek özel yaşamınızda unutmak istediğiniz bir şeyi, üzerinizden atmak istediğiniz bir yükü, bir sırrı işaret eder. Rüyada diş macunu görmek sağlık, yanlış sözler, güç ve kuvvet anlamlarını simgeler. Macunun mavi yeşil olmasında yeşil hayırları, mavi huzuru temsil etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yemek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yemekhane Görmek” için bir yanıt

Rüyamda bir lisenin yemekhanesindeyim ve her yer karanlık, hiç bir şey görünmüyordu. Bir şeyden ya da birilerinden kaçıyorduk, Yanımda arkadaşlarım olduğu için korkmuyordum ve mutluydum, sonra bazı öğretmenler ve babam geldi, koşarak babama sarıldım, “baba kurtar beni buradan, yemin ederim biz bir şey yapmadık” dedim. 17, kadın, bekar, öğrenciyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir