Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Yemekte Kurt Görmek

Rüyada Yemeğin İçinde Kurt Görmek Neye İşarettir?

Merhaba, 28 yaşında bir erkeğim, bekarım ve son iki aydır ağ pazarlama işine başladım. Ancak daha bir ekip kuramadığım için çoğu zaman içimi bir hüzün kaplıyor ve ekibimi henüz kuramadığım için endişeye kapılıyorum.

Bu ruh halinde dün gece bir rüya gördüm. Hayrolsun diyerek size yazıyorum, inşallah bana cevap verirsiniz. Rüyada annemin bana bir tencere ile yemek verdiğini gördüm. Tencerenin içine baktığımda yemeğin içinde uzun saçlar ve kurt doluydu. Annem bana “yemeği ye” diyordu ama ben kabul etmedim ve rüyadan uyandım acaba bunun anlamı nedir?

Rüyada Yemekte Kurt Görmek Nasıl Yorumlanır?

Sevgili Onur, gördüğün rüya gerçek hayatta içinde olduğun kederli ruh halini çok net bir şekilde yansıtmakta ve bu karamsarlık halinden bir an önce kurtulup yaşama sıkı sıkıya sarılmak gerektiğini belirtmektedir. Allah yardımcın olsun.

Lütfen ilk önce rüyada tencere görmek sayfasını incele, sayfada anlatıldığı gibi tencere görülmesi kişinin rızkı hakkında mesajlar verir.

Rüyada yemeğin içinde saç görmek gerçek yaşamınızda adeta midenizi bulandıran bir olaya yaşadığınızı ya da şahit olduğunuzu ve bunun üzerinizdeki olumsuz etkisinden kurtulmakta zorluk çektiğinizi simgeler. Yemekte gördüğün kurt ise yaşadığın kaos halini nitelemekte ve kişinin yaşamının bir kaos içinde geçtiğine işaret etmektedir, bakınız rüyada kurtçuk görmek sayfası.

Aslında annenin sana yemek vermesi senin iyiliğini istediğini göstermekte ancak tencerenin içinin saç ve kurt ile dolu olması ve sana “onları ye” demesi gerçek hayatında annen ile olan iletişim sıkıntını yansıtmaktadır. Siz veya o söyleneni yanlış anlıyorsunuz manası taşımaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir